سلطانی فر: قهرمانی تیم فوتبال هنرمندان موفقیتی برای همه ایرانیان است

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: قهرمانی تیم فوتبال هنرمندان ایران در دومین دوره جام جهانی فوتبال هنرمندان، در حقیقت موفقیتی برای همه ایرانیان است.

مسعود سلطانی فر جمعه شب در آئین اختتامیه جام جهانی فوتبال هنرمندان در قشم، اظهار کرد: پیروزی و موفقیت های جهانی تیم های ایران در رشته های ورزشی و علمی متعلق به همه ایرانیان است.
وی با بیان اینکه شور و شادی وصف ناپذیر مردم جزیره قشم نشان از موفقیت یک رویداد مهم ورزشی برای ملت ایران دارد، گفت: مردم قشم به نمایندگی از همه مردم ایران، بازیکنان کشورمان را در مسابقه فوتبال هنرمندان جهان مقابل تیم رومانی یاری کردند.

در دومین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال هنرمندان جهان در قشم، تیم هایی از کشورهای آلمان، سوئد، رومانی، ژاپن، مجارستان، آذربایجان، یونان، ترکیه و ایران شرکت کردند.
مسابقات فوتبال جام جهانی هنرمندان با هفت بازیکن برای هر تیم برگزار می شود و تیم ها در دو وقت ۲۰ دقیقه ای به مصاف همدیگر می روند.
نخستین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال هفت نفره هنرمندان، سال گذشته در تهران برگزار شد و دومین دوره این مسابقات به میزبانی منطقه آزاد قشم از ۲۵ تا ۳۰ بهمن در ورزشگاه جهان پهلوان تختی شهر قشم برگزار شد.
تیم هنرمندان ایران با راه یابی به فینال این مسابقات توانست با نتیجه یک بر صفر تیم رومانی قهرمان دوره نخست این مسابقات را شکست دهد و انتقام شکست دو بر یک مقابل این تیم را بگیرد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.