طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته تکمیل و تحویل روستاییان قشمی شده، گفت: تکمیل ۵۳ واحد باقی مانده، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی از جمله مباحث مطرح شده در نشست با مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان بود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی در همین ارتباط اضافه کرد: از دویست واحد محرومین در شهرستان قشم یکصد و چهل و هفت واحد تکمیل و به مرحله بهره برداری رسیده است و ۵۳ واحد با پیشرفت فیزیکی ۳۰ تا ۷۰ درصد در حال انجام است.
فرماندار شهرستان قشم ادامه داد: علاوه بر تسهیلات اعطایی، ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات بلاعوض از محل تفاهم نامه مسکن محرومین بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان برنامه و بودجه به هر واحد تخصیص داده شده است.
او از نظارت و پیگیری مستمر برای تکمیل این واحدها تا پایان مهرماه خبر داد.

*سالانه واگذاری زمین به روستاییان در قالب ایجاد شهرک ها و به صورت فردی با لحاظ بررسی های کارشناسی انجام می شود.

*اجرای ۹۲ درصد طرح هادی در ۶۷ روستا

*پنج طرح هادی از محل اعتبارات تملک دارایی در دست اجرا است.

*دو طرح هادی در ابتدای سال جاری با اعتبار ۲۷ میلیارد ریال در روستاهای گیاهدان و برکه خلف از توابع بخش های مرکزی و شهاب تکمیل و بهره برداری شد.
* اجرای آسفالت مشارکتی با همکاری دهیاری ها در روستاهای رمکان، کوویی، کوشه و پی پشت  از دیگر اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سال جاری بوده است.
بر اساس این خبر، شهریار نوری زاده مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هرمزگان و سعید کمالی مدیر شهرستانی این نهاد روز چهارشنبه با حضور در دفتر فرماندار قشم، موضاعات و مباحث حوزه مسوولیتی خود را تشریح کردند.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

با حضور فرماندار قشم، میز خدمت در مسجد صاحب الزمان(عج) تشکیل شد

فرماندار شهرستان قشم گفت: بیشترین پرسش و خواست مردم در حوزه افزایش قیمت و اجاره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.