طی حکمی از سوی استاندار هرمزگان بخشدار جدید شهاب قشم معرفی شد

طی حکمی از سوی استاندار هرمزگان،بخشدار جدید بخش شهاب شهرستان قشم در جلسه شورای اداری معرفی شد.

به گزارش خبر قشم، دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان به پیشنهاد فرماندار شهرستان قشم، مهندس محمد زرنگاری را به عنوان سرپرست جدید بخشدار شهاب قشم منصوب کرد.

در حکم استاندار هرمزگان به سرپرست جدید بخش شهاب قشم آمده است: با استعانت از خدواند متعال و به موجب توانمندی های جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست بخشداری شهاب شهرستان قشم انتخاب می شوید.

امید است در پرتو توجهات الهی و رهبر معظم انقلاب، در تحقق اهداف نظام اسلامی و برنامه های دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

بنا به این گزارش، مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری هرمزگان نیز از محمد زرنگاری بعنوان یکی از مدیران توانمند بومی هرمزگان یاد کرد و گفت: با توجه به سابقه درخشان وی در حوزه مدیریتی انتظار می رود این بخش با حضور وی به سمت موفقیت های بیشتر حرکت کند.

مهندس خلیل منتقمی فر با تقدیر از تلاش چند ساله حسن راستی بخشدار پیشین بخش شهاب افزود: سابقه ۱۹ سال فعالیت های مدیریتی محمد زرنگاری شامل ۴ سال شهرداری هرمز و ۶ سال رئیس شورای شهر و معاون بخشداری هرمز بخشی از مسئولیت های وی طی سایل های گذشته بشمار می رود و امیدواریم در سمت جدید نیز منشاء خدمات شایسته به مردم بخش شهاب باشد.

حکم انتصاب بخشدار جدید شهاب قشم، توسط حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قشم به وی اهدا شد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

در نخستین روز هفته دولت؛ فرماندار قشم با امام جمعه شهرستان دیدار کرد+تصویر

فرماندار شهرستان قشم در نخستین روز هفته دولت با امام جمعه شهرستان دیدار کرد. به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.