عملکرد فرمانداران، معاونان فرماندار و بخشداران استان هرمزگان رضایت بخش است

ابراهیم فرهادی نیا یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان قشم گفت: فرمانداران، بخشداران و معاونان فرمانداران از جمله در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در یک هزار و ۳۰۰ روستا و ۳۸ شهر هرمزگان عملکرد رضایت بخشی داشتند.
وی با اشاره به آرامش حاکم بر فضای استان پس از ناآرامی های سال های گذشته افزود: رییس جمهوری در چهار سال گذشته بین قوا تعاملی برقرار کرد که نتیجه آن در استان و این شهرستان که به دلیل شرایط سیاسی خاص تعامل کار پیچیده ای است، آرامش احساس می شود؛ فرماندار قشم نیز ارتباط مناسبی برقرار کرده و از این رو به عنوان یکی از فرمانداران برتر طی آیینی تجلیل خواهد شد.
سرپرست دفتر سیاسی و انتخابات استانداری هرمزگان بیان کرد: نیت الهی در خدمت رسانی برای حل مشکلات مردم، روحیه جهادی، تلاش مضاعف و همراهی اعضای دولت به صورت تیمی یک ضرورت است و در این راستا دستگاه ها مکلف به همکاری با فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت و رییس شورای تامین شهرستان بر اساس وظیفه های قانونی همکاری کنند.
او اضافه کرد: قشم گرچه جزیره است اما باید کار گروهی انجام شده و در راستای رفع دغدغه مقام معظم رهبری برای اشتغال و معیشت مردم، امور با اولویت بندی و برنامه زمان بندی پیش برود.
فرهادی نیا با اشاره به آغاز کار دولت دوازدهم عنوان کرد: با استقرار دولت جدید برخی نیروها با ارزیابی عملکردها جدید جابه جا می شوند و در راستای تاکید رییس جمهوری دولت به ظرفیت های اقوام، بانوان، جوانان، و بومیان توجه دارد.
وی تشریح کرد: چندین فرماندار، شهردار، بخشدار و معاون فرماندار از میان اهل سنت و شخصیت های بومی دارای پیشینه در منطقه استفاده شده که با توجه به انسجام و وحدت بی مانند موجود، در دولت دوازدهم نیز این روند دنبال خواهد شد.
سرپرست دفتر سیاسی و انتخابات استانداری هرمزگان افزود: ائمه جمعه تشیع و اهل سنت شهرستان قشم نیز انشقاق و جدایی ندارند که شایسته قدردانی است و این فضا فرصتی فراهم کرده تا از همه ظرفیت های هرمزگان برای توسعه این استان استفاده شود.
او با گرامیداشت یاد شهدای دولت و تاکید بر حرکت سه قوه در راستای عمل به فرمایش های مقام معظم رهبری در دیدار هیات دولت گفت: باتوجه به رویدادهایی مانند سفر رییس جمهوری ایالات متحده به منطقه، در سال جاری رویداد مهمی در حوزه سیاسی رخ داد و انتخابات باشکوهی در کشور و از جمله استان هرمزگان برگزار شد.
فرهادی نیا افزود: صف های طولانی پای صندوق های رای و افزایش مشارکت ۷۲ درصدی در انتخابات سال ۱۳۹۲ به مشارکت حدود ۷۸ درصدی در انتخابات سال ۱۳۹۶ آن مسایل را خنثی کرد و این مسوولیت شخصیت ها در نظام را سنگین تر می کند.
وی با اشاره به مشارکت حدود ۹۴ درصدی مردم شهرستان قشم در انتخاباتی سالم، قانونی و با حضور حداکثری و مورد تایید شورای نگهبان بیان کرد: در آغاز کار دولت همه باید وقت بگذارند و با توجه به نامگذاری سال جاری، تولید و اشتغال به طور جدی در دستور کار گیرد.
آرش نیرومند در ادامه این آیین به جای محمد زرنگاری به عنوان بخشدار شهاب، مرتضی آسیابان پور به جای سید باقر موسوی به عنوان سرپرست جدید اداره بنادر و کشتیرانی و رضا کوهستانی به جای حسین سالاری پور به عنوان مسوول اداره امور مالیاتی شهرستان قشم معارفه شد.

درباره‌ی qeshm

همچنین ببینید

حضور فرماندار قشم در دومین یادواره سردار شهید قاسم سلیمانی در مسجد شهرک امام حسن علیه السلام طولا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قشم:با حضور مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرک امام حسن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.