فرماندارقشم: بین قاچاق سازمان یافته و فعالیت خرد برای امرار معاش تفاوت است

فرماندار شهرستان قشم گفت: اصطلاح پلیس مهربان برازنده کسانی است که در عین اقتدار، رافت و عطوفت اسلامی انسانی را حین انجام وظیفه در نظر دارند.

علیرضا نصری در دیدار فرمانده و پرسنل دریابانی شهرستان قشم، مرزبندی بین برخورد با قاچاق سازمان یافته در مقابل افرادی که به صورت خرد و بر اساس روش سنتی کالاهایی به اندازه تامین زندگی معمولی خانواده خود وارد می کنند را یکی از مصادیق روشن اقتدار و رافت حین انجام وظیفه دانست.

نصری با اشاره به اینکه پیشگیری مقدم بر درمان است، اضافه کرد: ساماندهی و شناسایی شناورها و خورهای غیر مجاز و هدایت به سمت اشتغال پایدار و قانونمند از جمله کارهای همراه با تدبیر و ارزشمند بود که نقش موثری در جلو گیری از ناهنجاری های شغلی و ایجاد تنش و بازتاب های منفی اجتماعی داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم روز چهارشنبه فرمانده و پرسنل دریابانی شهرستان قشم با حضور در دفتر علیرضا نصری فرماندار قشم با او دیدار و گفت گو کردند.

فرماندار قشم در ابتدای این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از تلاش و مجاهدت های پرسنل سخت کوش دریابانی تقدیر و اظهار کرد: این روز ها با توجه به وضعیت حاکم بر کشور های منطقه و تنش های رو به افزایش، مردم بیش از پیش قدر امنیت و ثبات ایران اسلامی را می دانند و قدر دان تلاش های شما هستند.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.