قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار / فرماندارقشم: همدلی و هم افزایی مسوولان در قشم عامل موفقیت در جزیره خواهد بود

فرماندارقشم: همدلی و هم افزایی مسوولان در قشم عامل موفقیت در جزیره خواهد بود

فرماندار شهرستان قشم گفت: همدلی و هم افزایی مسوولان در قشم می تواند به موفقیت این منطقه در حوزه های مختلف توسعه، کمک کند.
عزت کمال زاده در همایش ائمه جمعه مناطق آزاد کشور در سالن مرکز بین المللی رشد قشم، با اشاره به وحدت و همدلی مسوولان این جزیره، گفت: همدلی و هم افزایی مسوولان در قشم می تواند به موفقیت این منطقه در حوزه های مختلف توسعه، کمک کند.

 

فرماندار  قشم در عین حال یادآور شد: البته مشکلاتی نیز در نوع برداشت ها از قانون بین مسوولان وجود دارد که این مشکل با درایت دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و همدلی و هم افزایی مسوولان در جزیره برطرف خواهد شد.

کمال زاده حل مشکلات ناشی از جایگاه قانونی شورای شهر قشم و شهرداری این شهر را از جمله مواردی دانست که اکبر ترکان قول آن را به وی و امام جمعه قشم داده است.

وی گفت: مناطق آزاد قشم و کیش و چند منطقه ویژه اقتصادی در استان هرمزگان می توانند به توسعه فعالیت های اقتصادی و اشتغال جوانان جویای کار در این استان کمک کنند.

کمال زاده با اشاره به ضرورت طرح نیازهای فرهنگی، ورزشی و تفریحی جوانان و زنان جامعه در تصمیم گیری ها افزود: به نظر می رسد این اقشار که اکثریت جامعه را تشکیل می دهند اگر امکان رفع این نیازها را در شرایط مساعد داشته باشند، زمینه ایجاد بسیاری از مفاسد اجتماعی از بین خواهد رفت.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فرماندار قشم : ۴۰۰ هزار ماسک بهداشتی در سطح شهرستان توزیع می‌شود. فرماندار شهرستان قشم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *