فرمانداری قشم آماده تعامل همه جانبه با سازمان منطقه آزاد قشم است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با فرماندار شهرستان قشم روز دوشنبه در محل فرمانداری دیدار کرد

فرماندارشهرستان قشم در این دیدار، با تقدیر از حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و مشاوران، معاونان و مدیران این سازمان در محل فرمانداری، گفت: این مجموعه به نوبه خود آماده تعامل همه جانبه با سازمان منطقه آزاد قشم برای جذب سرمایه گذاری در این جزیره با هدف ایجاد اشتغال پایدار و کسب درآمد بیشتر برای مردم منطقه است.
علیرضا نصری اضافه کرد: بی شک توان و همت والای مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان یکی از مدیران خدوم و لایق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نقش مهمی در پیشرفت و توسعه همه جانبه شهرستان قشم دارد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مسئولان این سازمان مکلفند مجموعه فرمانداری قشم را در جهت خدمت رسانی و ارتقای سطح رضایمندی و رفاه مردم جزیره یاری دهند.

حمیدرضا مومنی در این دیدار با تبریک مسئولیت فرمانداری شهرستان قشم به علیرضا نصری، گفت: هدف و دیدگاه ما در سازمان منطقه آزاد قشم خدمت به مردم با ابزار تفاهم و همدلی است.
وی اظهار امیدواری کرد که دو دستگاه سازمان منطقه آزاد قشم و فرمانداری با همدلی و اتحاد برای خدمت بی منت به مردم محروم، شریف و لایق جزیره قشم تلاش کنند و با ایجاد یک پیمان مستحکم، به سمت اداره یکپارچه قشم گام بردارند.
رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم با بیان اینکه نرخ بیکاری در این جزیره هشت درصد است، اظهار کرد: پیش بینی می شود با اجرای طرح های اقتصادی جدید به ویژه طرح های مرتبط با صنعت نفت و انرژی، ضمن کاهش آمار بیکاری در جزیره، با جذب نیروهای مستعد و کارآمد به اشتغال جوانان جویای کار هرمزگان نیز کمک کنیم.
وی با اشاره به طرح های سازمان منطقه آزاد قشم در حوزه آبرسانی به روستاهای جزیره، گفت: یکی از بزرگترین افتخارات این سازمان اجرای طرح های یاد شده و تحقق وعده رئیس جمهوری دولت تدبیر و امید مبنی بر خدمت رسانی به مردم این منطقه است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به فرماندار این شهرستان اطمینان داد در تمام تصمیماتی که از سوی فرمانداری در جهت خدمت به مردم این جزیره و ارتقای سطح رضایتمندی آنان از دولت و نظام گرفته شود، خود را مکلف به اجرای آن می داند.
مومنی اظهار کرد: فرماندار قشم می تواند معاونان سازمان منطقه آزاد را معاونان خود بداند؛ چراکه به اعتقاد وی تمام مسئولان اجرایی شهرستان در یک فرآیند همسو با سیاست های دولت تدبیر و امید برای آبادانی شهرستان قشم تلاش می کنند.
وی اظهار امیدواری کرد که با بهره مندی از دید کلان مدیریتی و تجربیات مدیران سازمان منطقه آزاد قشم بتوان شان و منزلت مردم شهرستان قشم، خدمت کرد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.