فرماندار شهرستان قشم: احداث بیمارستان تأمین اجتماعی باعث رونق گردشگری سلامت می شود

فرماندار شهرستان قشم گفت: ایجاد بیمارستان تامین اجتماعی می تواند باعث رونق گردشگری سلامت در جزیره شود و مسئولان امر، با تشریح ظرفیت های شهرستان برای مدیران ارشد، احداث آن را پیگیری کنند.
علیرضا نصری در دیدار کارکنان شعبه تأمین اجتماعی شهرستان قشم ، افزود: وجود یک بیمارستان پیشرفته با تجهیزات به روز می تواند برای شهرستان آورده اقتصادی داشته و باعث رونق گردشگری سلامت گردد.
وی ادامه داد: سطح خدمات پزشکی در کشورهای حاشیه خلیج فارس ضعیف است و این یک فرصت برای قشم است که با ایجاد مراکز پزشکی علاوه بر ارائه خدمات به شهروندان از دیگر استان ها جهت پذیرش بیماران حاشیه خلیج فارس سبقت گیرد.
فرماندار قشم تصریح کرد: ایجاد بیمارستان تأمین اجتماعی در قشم نه تنها باعث ارتقا کیفی خدمات پزشکی به اهالی می شود، بلکه رونق اقتصادی را به دنبال خواهد داشت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اذعان داشت: خدمات متنوع سازمان تأمین اجتماعی به مردم بر کسی پوشیده نیست اما باید چتر حمایتی آن گسترش بیشتری یافته و اطلاع رسانی مناسبی نیز به مردم انجام شود.
نصری افزود: نبود اطلاع رسانی مناسب به مردم باعث مغفول ماندن برخی از خدمات تأمین اجتماعی می شود و این امر بیاعث ایجاد این گمان می شود حق بیمه پرداختی مردم بهینه نیست.
وی اذعان داشت: توسعه خدمات الکترونیکی و غیر حضوری باعث صرفه جویی در وقت و هزینه، کاهش ترافیک و میزان آلودگی هوا و نیز اصلاح مصرف سوخت می شود.
نصری افزود: بخشودگی۲۰ میلیارد ریالی جرائم تأمین اجتماعی واحدهای تولیدی یکی از کمک ها در همراهی با فعالان اقتصادی است که باعث تقویت اقتصاد و ایجاد اشتغال جزیره می شود.
۷۲ هزار و ۳۱۴ نفر از مردم شهرستان قشم زیر پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند. این شهرستان شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع شده است./ ایرنا

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.