فرماندار شهرستان قشم در پیامی با دعوت از مردم مومن و انقلابی شهرستان قشم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶، از این روز به عنوان نماد وحدت و یکپارچگی ایرانیان برای تحقق خواست و اراده ملی نام برد. متن پیام علیرضا نصری به شرح زیر است…

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۲ بهمن، نماد وحدت و یکپارچگی ایرانیان برای تحقق خواست و اراده ملی است

مردم ایران در تاریخ معاصر چندین جنبش و حرکت ضد استعماری را تجربه کردند که هر بار به دلایلی به ناکامی انجامید اما در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ از پس پانزده سال ایثار و ایستادگی به رهبری امام خمینی (ره) که ایمان به خدا و مردم باوریش زبانزد خاص و عام بود، انقلابی به پیروزی رسید که توانست همه معادلات داخلی و بین المللی را بهم زند.

پیروزی در بهمن سال ۵۷ حاصل پیروی از امام روشن ضمیری بود که با هدایت مردم در مسیر وحدت، امید و اعتقاد به آینده ای روشن، توانست ریشه استبداد تاریخی حکومت شاهنشاهی در این کشور را برای همیشه بخشکاند و توطئه های نفاق و آتش افروزی مداوم دنباله های استبداد و استعمار را هم بی اثر کند.

اینک در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم. همراهی و همراستایی در چهل سالگی پیام بلندی می تواند داشته باشد رهبر فرزانه انقلاب در سخنرانی اخیر خود فرمودند: ۲۲ بهمن امسال تماشایی خواهد بود.
اینجانب با سپاس از همراهی آگاهانه مردم شریف شهرستان قشم در مقاطع و بزنگاه های حساس تاریخ نظام جمهوری اسلامی، از برادران و خواهران خود در همه نقاط شهرستان دعوت می کنم فردا همراه هم، یکدل و یکصدا با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب، راهی خیابان ها شویم و هیچکس بدون دلیل در خانه نماند.
حضور در این کنگره مهم ملی، دفاع از ایران اسلامی، پاسداشت ایثار و مجاهدت شهدا، جانبازان، ایثار گران و تعظیم به مقام خانواده ارجمند شاهد است.
به امید سربلندی ایران اسلامی در همه عرصه ها.
علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.