قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار / فرماندار شهرستان قشم: نامه‌ شوراها باید در کمترین زمان ممکن پاسخ داده شود/روحانیون در فرهنگ‌سازی ورود خیرین به بخش ورزش مساعدت نمایند

فرماندار شهرستان قشم: نامه‌ شوراها باید در کمترین زمان ممکن پاسخ داده شود/روحانیون در فرهنگ‌سازی ورود خیرین به بخش ورزش مساعدت نمایند

فرماندار شهرستان قشم گفت: بازدید نوبه ای معاونین فرمانداری، بخشداران و مدیران دستگاه های اجرایی از حوزه های ماموریتی شهرستان در سال جدید با جدیت دنبال و نتایج آن رصد خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در نشست شورای اداری شهرستان قشم، افزود: بازدید های مستمر در جهت آگاهی از مسائل هر حوزه، تقسیم کار و بهره‌گیری از منابع و ظرفیت‌ها موجود در جهت رفع مشکلات و بهبود شرایط عمومی زندگی مردم انجام می‌گیرد.

رئیس شورای اداری شهرستان قشم تصریح کرد: ارائه گزارش عملکرد یکسال گذشته و برنامه های پیش رو توسط همه مدیران دستگاه های اجرایی از نشست بعدی شورای اداری اجرایی می‌شود.

او با بیان اینکه کشور در مقابل جنگ نابرابر اقتصادی قرار گرفته، تعامل مسئولین دستگاه های مختلف و رایزنی جهت استفاده از همه منابع و ظرفیت های ممکن برای رونق فضای کسب و کار تاکید کرد.

نصری به تجربه عملکردی مردم و مسئولین در مواجهه با سیل فروردین سالجاری اشاره و خاطرنشان کرد: پیگیری، تعامل و تلاش مردم، مدیران دستگاه های اجرایی ذیصلاح، دهیاری ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا، اعضاء شورای تامین و مدیران سازمان منطقه آزاد، الگویی  موفق از کار جهادی بدون منیت و خود محوری را پیش روی ما قرار داد.

فرماندار شهرستان قشم در ادامه ضمن قدردانی از حضور مدیر کل ورزش و جوانان در نخستین نشست شورای اداری شهرستان در سال ۹۸، اقدامات انجام شده در این بخش را مثبت ارزیابی و بر تسریع کارها و بهره گیری از ظرفیت خیرین در کنار رایزنی برای جذب اعتبارات ملی تاکید کرد.

او ادامه داد: وجود سازمان منطقه آزاد در شهرستان قشم، فرصت ارزشمندی در جهت اهداف توسعه ای شهرستان است.

نصری تصریح کرد: کارهای خوبی در این زمینه انجام گرفته ولی با استانداردها و مطالبات مردم فاصله دارد.

فرماندار شهرستان قشم اظهار کرد: نباید تنها متکی به بودجه های استانی بود و در جهت جذب اعتبارات ملی تلاش بیشتری انجام شود.

او با بیان اینکه شهرستان قشم نیازمند حداقل سه زمین چمن ورزشی مناسب در سه نقطه از  بخش های مرکزی، شهاب و حرا است از علما و روحانیون خواست نسبت به فرهنگ‌سازی جهت ورود خیرین به بخش ورزش مساعدت کنند.

فرماندار شهرستان قشم در بخش دیگری از سخنان خود از  مناسبت های روز شوراها، کارگر و معلم یاد و بیان کرد:کارگران پیشقراولان عرصه تولید هستند و فضای مدیریتی شهرستان و تعاملات ادارات فنی و حرفه ای، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان منطقه آزاد در راستای رونق معیشت و مهارت افزایی این قشر است.

او شوراها را نماد مردم سالاری دینی ذکر و خطاب به روسای ادارات و نهادهای دولتی اضافه کرد: نامه‌های شوراها باید در کمترین زمان ممکن پاسخ داده شود و بازدید از روستاها بصورت مستمر انجام پذیرد.

فرماندار شهرستان قشم، دستان معلم را ترسیم کننده چشم انداز توسعه ای و افق پیشرفت جوامع بشری معرفی و تصریح کرد: برنامه ریزی صحیح و اصولی و مشارکت همه بخش ها در جهت تقویت دستگاه آموزش و پرورش، ضامن موفقیت این قشر برگزیده خواهد بود.

درباره ی farqeshm

مطلب پیشنهادی

فرماندار قشم : ۴۰۰ هزار ماسک بهداشتی در سطح شهرستان توزیع می‌شود. فرماندار شهرستان قشم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *