فرماندار شهرستان قشم: هفته ناجا فرصت مغتنمی برای تشریح عملکرد حافظان امنیت است

فرماندار شهرستان قشم گفت: هفته نیروی انتظامی فرصتی مغتنم برای تشریح دلاوری‌های حافظان امنیت است تا مردم بیش از گذشته از این اقدامات سترگ و مهم اطلاع یابند.

قشم، علیرضا نصری صبح امروز در صبحگاه مشترک انتظامی شهرستان قشم به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: بین عدالت و امنیت یک پیوند ناگسستنی وجود دارد و هر جا که برای برپایی عدل به پا خیزیم باید امنیت هم فراهم شود چراکه در غیر این صورت عدالت محقق نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی همواره به دنبال تحقق امنیت در همه شقوق آن است، افزود: امنیت را نمی‌توان تک‌بعدی در نظر گرفت بنابراین باید امنیت همه‌جانبه و پایدار که جامعه به آن نیاز دارد، روزبه‌روز تقویت شود.

فرماندار قشم با بیان اینکه امروز باید اعتماد بین مردم و نیروی انتظامی را تقویت و روزبه‌روز افزایش دهیم، تصریح کرد: برای تقویت این ارتباط باید به علم روز مجهز شویم چرا که استفاده از این ابزارها، انجام امور مربوط به مردم را تسریع می‌بخشد و در نتیجه رضایتمندی مردم افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه همه اقدامات باید در جهت رضایتمندی مردم باشد، ادامه داد: هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی برای ارائه گزارش عملکرد و تشریح اقدامات نیروی انتظامی به مردم است.

نصری خاطرنشان کرد: برخورد قاطع با قانون‌شکنان و عطوفت و مهربانی با عموم مردم باید سرلوحه کاری نیروی انتظامی باشد./ فارس

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.