فرماندار قشم:تصمیم دولت برای رفع مشکل بیکاری جدی است

فرماندار شهرستان قشم گفت: دولت تدبیر و امید به دور از حاشیه سازی ها تمام توان خود را در جهت رفع مشکلات معیشتی، بیکاری و فراهم ساختن زمینه زندگی آبرومند همه مردم بکار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در نشست مشترک با دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان قشم بیان کرد: اقدامات دولت تدبیر و امید اساسی و اثر بخش در تامین زیر ساخت های رفاهی اجتماعی بوده است.

او با اشاره به خدمات بی نظیر دولت تدبیر و امید در حوزه آبرسانی و تحقق این مطالبه معوق مانده مردم قشم، همچنین خدمات حوزه برق، بهداشت و درمان و آموزش و پرورش تصریح کرد: این خدمات با وجود مشکلات و تنگناهای زیادی که دولت با آن درگیر است، انجام شده است.

نصری اذعان کرد: همچنان تا دست یابی به سطح مطلوب زندگی فاصله داریم اما گام های ارزشمند و تاثیر گذار کارگزاران دولت آقای روحانی قابل تقدیر و شایان توجه است.

فرماندار شهرستان قشم ادامه داد: طرح بکار گیری نیروهای تحصیلکرده در شرکت ها، کارخانجات و کارگاه ها و پرداخت دستمزد و حق بیمه از طرف دولت یکی از طرح هایی است که دولت تدبیر و امید برای کارورزی، آموزش و فراهم ساختن زمینه اشتغال نیروهای تحصیلکرده جویای کار اجرا کرده که لازم است دهیاران و شوراهای اسلامی روستایی، مردم را از این طرح مطلع سازند.

نصری سفر وزیر کشور و بازدید و بررسی همه جزایر را نشانه عزم جدی دولت برای حل مشکلات دانست و اظهار کرد: سفر رئیس جمهور به استان هرمزگان با هدف دیدار و گفت و گو با مردم انجام می شود وقطعا برکات و ثمرات اثر بخشی در پیشرفت و رونق عمومی بر جای خواهد گذاشت. علیرضا نصری ابراز اطمینان کرد: مردم قدرشناس و خونگرم شهرستان قشم در کنار سایر هم استانی های خود روز چهارشنبه نهم اسفند با حضور در ورزشگاه تختی بندرعباس استقبال بیادماندنی از رئیس جمهور روحانی خواهند داشت.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.