فرماندار قشم:توجه ویژه‌ به خانواده‌های شهداء و ایثارگران وظیفه مسؤولان است

فرماندار شهرستان قشم گفت: استقرار اداره بنیاد شهید از مطالبات بحق خانواده شهداء و ایثارگران در این شهرستان است که بر اساس هماهنگی‌های انجام شده در آینده نزدیک محقق خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان بر تسریع در ساماندهی گلزار شهداء قشم تاکید کرد.

نصری با بیان اینکه؛ حضور و رضایت ایثارگران و خانواده شهداء موجب خیر، برکت و آرامش خاطر مردم است، پیگیری مطالبات و تحقق نظرات آنان را اولویت مهم و مورد اهتمام کارگزاران دولت تدبیر و امید عنوان کرد.
فرماندار شهرستان قشم تصریح کرد: پیگیری امور یادگاران دفاع مقدس در جزیره الشهداء هرمز باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
نصری با اشاره به دیدارهای منظم رئیس جمهور با جانبازان، ایثارگران و خانواده معظم شهداء افزود: طبق برنامه اعلام شده، روسای ادارات و نهادهای دولتی، موظف به دیدار منظم با یادگاران ایثار و شهادت و پیگیری امور آنان هستند.

او تسهیل دسترسی به خدمات بنیاد شهید و رفع نیازهای معیشتی و اشتغال خانواده شهداء و ایثارگران هرمز را ضروری و بسیار مهم بر شمرد و تاکید کرد: مسؤولان تلاش کنن خادمین شایسته‎ای برای خانواده‌های شهداء و ایثارگران باشند و این مهم را به عنوان فضیلت و امتیاز دوران خدمت خود بدانند.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.