فرماندار قشم:مطالبات بحق مردم قطعا پیگیری می شود

فرماندار شهرستان قشم گفت: صف مردم از اغتشاشگران جدا است و قطعا مطالبات بحق مردم پیگیری می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در سخنرانی محکومیت آشوبگران در صحن امامزاده سید مظفر (ع) بیان کرد: پیگیری و تحقق مطالبات مردم یکی از فلسفه های اصلی انقلاب اسلامی می باشد.

او تصریح کرد: اگر دولت تدبیر و امید بر حقوق شهروندی اصرار می کند، برای همین است که حق مطالبه گری، حق نقد و زندگی بهتر مورد توجه باشد و ملت و دولت در کنار هم برای تحقق آن هر کدام نقش خود را ایفا کنند.

فرماندار شهرستان قشم اظهار کرد: دشمن سه هدف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت را برای مقابله با انقلاب و نظام جمهوری اسلامی طراحی و به شدت در پی اجرای آن بوده است.
نصری افزود: اختلال در امنیت کشور که به واسطه حضور مقتدرانه نیروهای نظامی و انتظامی بی اثر شد، برنامه کوتاه مدت معاندان جمهوری اسلامی ایران بود و امروز امنیت ما مرهون رشادت فرزندان برومند و مخلص نظام جمهوری اسلامی ایران است.

او برنامه ریزی روی مسائل معیشتی، براه انداختن جنگ نابرابر اقتصادی و سو استفاده از آن را طرح میان مدت دشمنان برشمرد و تاکید کرد که رهبر خردمند جمهوری اسلامی با طرح درون زا و برونگر اقتصاد مقاومتی به درستی راه مقابله و برونرفت از این استراتژی دشمن را نشان داد.
نصری، تفرقه بین مردم، اصل نظام و اهداف عالی انقلاب اسلامی را برنامه بلند مدت دشمنان ایران اسلامی ذکر کرد و ادامه داد: دشمنان جمهوری اسلامی در تلاشند مرم را از خط اصیل انفلاب منحرف کنند تا از درون کشور به نظام مقدس جمهوری اسلامی که حاصل رشادت پدران و برادران و فرزندان ملت است ضربه بزنند.
فرماندار شهرستان قشم با تقدیر از حضور حماسی مردم این منطفه برای همراهی با رهبری و بیزاری از اغتشاشات اخیر، بر تلاش و پیگیری مطالبات معیشتی و حقوق شهروندی همه آحاد جامعه تاکید کرد.
بر اساس این خبر راهپیمایی حماسی مردم شهرستان قشم در حمایت از نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه و اعلام بیزاری از اغتشاشات اخیر روز چهارشنبه برگزار شد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.