فرماندار قشم: آزادی قدس شریف در گرو اتحاد و همبستگی ملت‌های مسلمان است

فرماندار قشم با اشاره به تلاش‌های استکبار برای ایجاد تفرقه در میان مسلمانان، گفت: آزادی قدس شریف در گرو اتحاد و همبستگی ملت‌های مسلمان است.
علیرضا نصری در حاشیه مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در گفت و گو با خبرگزاری فارس در قشم اظهار داشت: امروز شاهد حضور دشمن شکن و متحد مردم شیعه و سنی قشم در راهپیمایی روز جهانی قدس هستیم.
وی افزود: امروز دنیای اسلام برای باز پس گیری قدس شریف نیازمند اتحاد و همدلی میان کشورها و ملت‌های مسلمان است.
فرماندار شهرستان قشم ضمن تشکر از حضور شکوهمند مردم این شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس، بیان داشت: امروز مردم قشم با این حضور دشمن شکن، حماسه ای بی نظیر از وحدت و یکدلی را به نمایش گذاشتند.
وی با اشاره به انتقال سفارت امریکا به بیت المقدس، تصریح کرد: اینها نقشه‌های شوم استکبار جهت ایجاد ناآرامی و اختلاف در منطقه است که نشات گرفته از شکست‌های پی در پی آنان در این زمینه می‌باشد.

فرماندار قشم تصریح کرد: استکبار باید بداند که امروز شاید برخی از سران کشورهای اسلامی فریب امریکا و اسرائیل را خورده و به آرمان فلسطین خیانت کرده‌اند، اما فضای افکار عمومی جهان اسلام در مسیر حمایت از فلسطین و مقاومت حرکت می‌کنند.

مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور خیل عظیم مردم شیعه و سنی شهرستان قشم از محل مصلی امام علی (ع) و مسجد جامع اهل سنت این شهرستان به سمت امامزاده سید مظفر (ع) برگزار شد./فارس

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.