فرماندار: قشم آمادگی کامل را برای برگزاری انتخاباتی باشکوه دارد

فرماندار:قشم آمادگی کامل را برای برگزاری انتخاباتی باشکوه دارد

عزت کمال زاده در نشست شورای اداری شهرستان قشم، با بیان اینکه روز شمار انتخابات ۹۴ آغاز شده است، افزود: برگزاری همایش های آموزشی و مانورهای مختلف، بر آمادگی دستگاه های اجرایی انتخابات این شهرستان افزوده است.
وی نیازهای اصلی قشم برای برگزاری باشکوه انتخابات امسال را تامین برخی تجهیزات سخت افزاری همچون رایانه و خودرو اعلام و اضافه کرد: بی شک این نیاز همچون سال های گذشته با تعامل و همکاری نهادها و اداره های مستقر در این شهرستان تامین می شود.
کمال زاده از برگزاری نشست های با بین هیات نظارت خبر داد و گفت: در این نشست ها راهکارهای مناسبی برای برگزاری انتخابات خوب و حداکثری ارایه شده و تعامل و همکاری خوبی شکل گرفته است.
وی با اشاره به اهمیت انتخابات در تعیین سرنوشت و آینده کشور، تاکید کرد: مسئولان باید امانتدار رای مردم باشند و با تمام توان در حفظ آراء مردم تلاش کنند.
فرماندار قشم همچنین با انتقاد از برخورد برخی کارمندان اداره های شهرستانی با مراجعه کنندگان، تاکید کرد: مسئولان اداره های شهرستانی باید در این زمینه نظارت های بیشتری داشته باشند و موضوع شتاب دهی و آسان سازی فرایند خدمت رسانی به جامعه در دستور کار قرار بگیرد.
کمال زاده همچنین با اشاره به برخی مشکل های موجود در جزیره هرمز، گفت: فرایند حل بخشی از مشکل ها باید در قشم و بخش دیگر در مرکز استان پیگیری شود و هماهنگی های ضروری برای اجرای این فرایند با بخشدار هرمز صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه موضوع الحاق جزیره هرمز به منطقه آزاد موجب بروز برخی ناهماهنگی ها در این بخش شده است، اضافه کرد: باید نگاه ویژه ای به حل مشکل های موجود در هرمز داشت و با تعامل و همکاری بیشتر برای حل آنها تلاش کرد.
کمال زاده همچنین با اشاره به خواست امام جمعه شهرستان قشم مبنی بر ساماندهی گداها و سگ های ولگرد در این جزیره، یادآوری کرد: برای حل این معضل ها، نشست های مستمری برگزار و گام های اولیه برای حل مشکل ها برداشته شده است و علت کندی پیشرفت کار تامین اعتبارات است.
وی با بیان اینکه در این حوزه منطقه آزاد قشم می تواند همچون دیگر حوزه ها همکاری کرده و موجب شتاب گیری این فرایندها شود، گفت: در زمینه آتش زدن زباله های اطراف شهرک صنعتی طولا نیز علاوه بر بازدیدهای متوالی از این منطقه، هماهنگی هایی نیز با معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم صورت گرفته است و پیگیری این موضوع به صورت مستمر در دستور کار قرار دارد.
وی همچنین با تشکر از آتش نشانان و گروه هایی که در مهار کردن آتش سوزی بازار قدیم شهر درگهان همکاری داشتند، خواستار توجه بیشتر به توسعه و بهبود زیرساخت های شهری به منظور آسان سازی شرایط خدمات رسانی در مواقع بحرانی شد.
در پایان نشست شورای اداری شهرستان قشم چند تن از کارکنان و مددجویان بهزیستی شهرستان قشم تجلیل شدند.

درباره‌ی qeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.