فرماندار قشم: آموزش مسیر زندگی کودکان استثنایی را تغییر می دهد

فرماندار شهرستان قشم گفت: کودکان استثنایی بخشی از جامعه هستند که به هر دلیلی دچار مشکلاتی شده اند و آموزش و پرورش می تواند با آموزش صحیح و تقویت روحیه خودباوری جهت زندگی این قشر و حتی جامعه پیرامون آن ها را تغییر دهد. علیرضا نصری کمک به دانش آموزان استثتایی برای کشف و بکار گیری توانمندی هایی که قطعا در نهاد هر کدام از بچه ها نهفته است و آماده سازی برای ایفای نقشی سزاوار و سودمند در زندگی را ماموریت مهم و پر ارزش معلمان مدرسه استثنایی ذکر کرد.

نصری روز شنبه در آموزشگاه استثنایی ارمغان قشم با بیان اینکه بر اساس حدیث نبوی بالاترین اعمال، سخت ترین آن است و کاری که مشقت و سختی بیشتری دارد دارای ارج و مزد بیشتر است، شغل معلمی و تلاش برای آموزش و پرورش کودکان را کاری بزرگ و قابل تقدیر بر شمرد او در ادامه تصریح کرد: کوشش معلمان مدارس استثنایی و کار برای کودکانی که دجار نارسایی های ذهنی، جسمی هستند، قطعا با سختی همراه است و دارای ارزش بیشتری است. فرماندار شهرستان قشم در بیان هدف از حضور در آموزشگاه اظهار داشت: در ماه اول سال تحصیلی دو مناسبت روز جهانی ناشنوایان و نابینایان در نیمه اول و آخر ماه قرار دارد و برای قدردانی از صبر و تلاش شما و دیدار با این کودکان معصوم در جمع شما حاضر شدیم به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم در این بازدید که روسای آموزش و پرورش، بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان حضور داشتند، علیرضا نصری پس از بازدید از کلاس ها و گفت و گو با مدیر و معلمان دستوراتی در جهت برنامه ریزی برای حضور منظم پزشک عمومی و متخصصین گوش و دندانپزشکی در آموزشگاه داد. در این بازدید بسته بهداشتی به همه دانش آموزان آموزشگاه توسط علیرضا نصری فرماندار اهدا شد.

در آموزشگاه استثنایی ارمغان شهر قشم ۷۲ دانش آموز دختر و پسر در مقاطع تحصیلی پیش دبستانی ابتدایی و متوسطه اول تحصیل می کنند

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.