فرماندار قشم: اتکا همیشگی مددجویان به کمیته امداد قابل قبول نیست

 فرماندار قشم: اتکا همیشگی مددجویان به کمیته امداد قابل قبول نیست

 فرماندار شهرستان قشم گفت: اتکا مددجویان به کمیته امداد امام خمینی(ره) برای همیشه و همچنین افزایش آمار مددجویان تحت پوشش این نهاد انقلابی قابل قبول نیست.

 عزت کمال زاده چهارشنبه در آیین تجلیل از زنان موفق سرپرست خانوار و تکریم بازنشستگان کمیته امداد امام خمینی(ره) در تالار آیینه مدیریت ویژه فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم افزود: هدف از تاسیس کمیته امداد توانمندسازی افراد و خانوادهای ناتوان است و آنها پس از توانمند شدن بایستی از چرخه حمایتی این نهاد خارج شوند.

به گفته وی اگر حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) از مددجویان به یک عادت برای این افراد دربیاید در واقع یک نقص غرض است و مسئولان این نهاد انقلابی باید در هر شرایط این مددجویان را در این خصوص که این حمایت همیشگی نیست، توجیه کنند.

وی با تاکید بر سیاست اصولی دولت مبنی بر سپردن امور مردم به خود مردم، تشکیل موسسات و انجمن های مردم نهاد توسط مددجویان را از جمله راهکارهای خروج آنها از چرخه حمایتی کمیته امداد خواند و گفت: فرمانداری بسترسازی برای این نوع تشکل ها را با شرکت اقشار مختلف جامعه قشم در برنامه های خود قرار داده و اولین تعاونی نیز در این رابطه با شرکت تعدادی از جوانان تحصیل کرده قشم درشرف تاسیس است.

تجلیل از زنان موفق سرپرست خانوار و تکریم از بازنشستگان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قشم از دیگر برنامه های این آیین بود

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.