قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار / فرماندار قشم: احیاء تمدن اسلامی با سبک زندگی قرآنی ممکن می شود

فرماندار قشم: احیاء تمدن اسلامی با سبک زندگی قرآنی ممکن می شود

فرماندار قشم: احیاء تمدن اسلامی با سبک زندگی قرآنی ممکن می شود

فرماندار شهرستان قشم گفت: برای بازسازی و بازیابی دوران مجد و عزت جهان اسلام نیازمند اجرای سبک زندگی اسلامی، قرآنی در همه عرصه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی هستیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری شامگاه پنجشنبه در آئین اختتام سیزدهمین دوره همایش تجلیل و تکریم فعالان قرآنی روستای رمکان با بیان اینکه امام خمینی (ره) با رهبری انقلاب اسلامی، اسلام خانه نشین و قرآن مهجور را به متن جامعه آورد، افزود: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب، فرمان ایجاد تمدن اسلامی را به عنوان رسالت جوانان انقلابی در مرحله پس از چهل سالگی انقلاب صادر کردند.

نصری اظهار داشت: اهلبیت عصمت و طهارت و قرآن کریم دو ودیعه گرانقدر نبی رحمت صلی الله علیه و آله و سلم برای
مسلمین است. او بیان کرد: تاریخ اسلام نشان می دهد که مسلمین زمانی از اقتدار و عظمت برخوردار بودند که قرآن و عترت را مورد توجه و تمسک قرار دادند.

فرماندار قشم ادامه داد: دامن زدن به اختلاف و دو دستگی ها موجب سواستفاده دشمنان و فاصله گرفتن از دوران عظمت و شکوه اسلامی گردید.
علیرضا نصری با اشاره به اینکه قرآن برای همه زوایای زندگی انسان ها دستورالعمل اجرایی و منطبق بر شرایط زمان و مکان ارائه نموده، تصریح کرد: در پیش گرفتن سبک زندگی اسلامی بر مبنای دستورات نورانی خداوند سبحان، نقشه راه احیاء دوران شکوه و عزت مسلمانان می باشد که جمهوری اسلامی به امامت ولی فقیه زمان به درستی قدم در این راه گذاشته است.

فرماندار شهرستان قشم تاکید کرد: انس و الفت مردم ولایی شهرستان قشم نسبت به اهلبیت علیه السلام و قرآن کریم، جلوه روشنی از تمسک به دو ودیعه ارزشمند و حیات بخش رسول مکرم اسلام می باشد که با گسترش آن در بین نوجوانان و جوانان می توانیم به نتایج اثربخشی دست پیدا کنیم.

درباره ی farqeshm

مطلب پیشنهادی

فرماندار قشم : ۴۰۰ هزار ماسک بهداشتی در سطح شهرستان توزیع می‌شود. فرماندار شهرستان قشم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *