قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار / فرماندار قشم: ارزیابی طرح های تسهیلات گرفته در جهت سلامت اجرا است

فرماندار قشم: ارزیابی طرح های تسهیلات گرفته در جهت سلامت اجرا است

فرماندار شهرستان قشم گفت: بازدید از روند اجرای طرح های اشتغالزایی تسهیلات گرفته در جهت تضمین سلامت و تقویت اجرا انجام می گیرد.
به گزارش سرویس خبری نشریه کاوان، علیرضا نصری در دیدار نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، نظارت بر حسن اجرای طرح های اشتغالزایی را در جهت حفاظت از سرمایه عمومی عنوان کرد.
نصری افزود: بر اساس برنامه دولت تدبیر و امید و پیگیری های انجام شده توسط کارگزاران دولت در استان و شهرستان، طرح های مختلفی در زمینه اشتغال پایدار روستائی ارائه و پس از طرح در کمیته شهرستان به مراجع ذیربط استانی ارجاع گردید.
او تصریح کرد: طرح هایی در حوزه گردشگری، صنایع شیلاتی و تبدیلی، خدماتی و کشاورزی مصوب و توانستند تسهیلاتی از بانک های عامل دریافت نمایند.
او با بیان اینکه شهرستان قشم دارای منابع و ظرفیت های مهمی در زمینه تولید و اشتغال می باشد بر فراهم نمودن زمینه مشارکت مردم بویژه روستائیان تاکید کرد.
نصری اظهار داشت: نظارت و ارزیابی کیفیت اجرا و میزان پایبندی صاحبان طرح به تعهدات خود، زمینه ساز رونق تولید و اشتغال و جلب اعتماد و توسعه رونق و امید خواهد بود
بر اساس این خبر، سلیمان رنجبر مدیر کل کار، رفاه و امور اجتماعی منطقه آزاد و هنرمندان نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان با حضور در دفتر علیرضا نصری پیرامون نظارت و ارزیابی میزان پایبندی به تعهدات و کیفیت طرح های اشتغال پایدار روستائی در شهرستان قشم گفت و گو کردند.
گفتنی است بررسی چگونگی اجرای طرح ها ی مذکور توسط نماینده سازمان برنامه ریزی تا دهم اردبیبهشت ادامه خواهد یافت

درباره ی farqeshm

مطلب پیشنهادی

حضور علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم در جمع عزاداران مسجد صاحب الزمان(عج) شهر قشم همزمان با شب تاسوعای حسینی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *