فرماندار قشم از استقبال مردم از رئیس جمهور و هیات دولت تقدیر کرد.

فرماندار شهرستان قشم طی پیامی از حضور خود جوش و پرشور مردم این شهرستان در استقبال از رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، متن پیام قدردانی علیرضا نصری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اشکر کم الله اشکر کم للناس؛ شکرگزارترین شما در پیشگاه خدا کسی است که از نعمت ها و زحمات مردم بیشترین قدردانی و شکرگزاری را به عمل آورد.

بدون شک سفر کاروان تدبیر و امید به استان، بررسی مستقیم مسائل، آشنایی با ظرفیت و منابع بی بدیل این منطقه و دیدار و گفت و گو با مردم، نخبگان و گروه های مختلف، فرصت ارزنده ای بود که ثمرات و برکات آن در توسعه، پیشرفت، رفاه و رونق هرمزگان عزیز نمایان خواهد شد.
حضور خودجوش و پر شور مردم شریف جزایر چهارگانه قشم، هنگام، هرمز و لارک علیرغم ناپایداری جوی پدید آمده در روز منتهی به دیدار با رئیس جمهور و سختی های تردد در مسیر دریا، نشان از درک بالای مردم شهرستان برای حضور و قدرشناسی از توجه و حسن تدبیر رئیس جمهور محبوب و مدبر جمهوری اسلامی ایران در مسیر خدمت دارد.
اینجانب بر خود لازم می دانم از حضور قریب به ۴ هزار نفری مردم فهیم و ولایی شهرستان قشم در دیدار با جناب اقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم به خاطر همت والایی که در سختی سفر بر خود هموار ساختند، تقدیر و تشکر نمایم و به همه مردم شریف این شهرستان اطمینان می دهم به عنوان نماینده دولت به همراه همکارانم همه توان خود را بکار گیریم تا با تعامل و همکاری دیگر سازمان و نهادها و بهره گیری از حمایت های استاندار پرتلاش و توانمند راه خدمت با هدف رونق و رفاه عمومی را بیش از پیش تسهیل نمائیم.
از همکارانم در همه دستگاه های اجرایی هم می خواهم تمام وقت و توان ماموریتی خود را برای خدمت و اثر بخشی مستقیم و فوری دستاوردهای این سفر پر خیر و برکت در زندگی مردم بکار گیرند تا به یاری پروردگار و در سایه ارشادات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، برنامه های دولت تدبیر و امید محقق شود.

علیرضا نصری

فرماندار شهرستان قشم

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.