فرماندار قشم از حضور حماسی مردم در انتخابات قدردانی کرد

فرماندار قشم شامگاه شنبه طی پیامی با اشاره به حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای، از حماسی آفرینی مردم این شهرستان قدردانی کرد.
متن پیام علیرضا نصری به شرح زیر است: ‘خداوند بزرگ را شاکریم که بار دیگر عنایت بیکران خویش را بر ملت بزرگوار ایران اسلامی ارزانی داشت و صحنه حضور مردم شریف و مومن ایران سرافراز و میهن اسلامی عزیزمان در انتخابات با رهنمودهای مقام معظم رهبری به بهترین وجه ممکن آراسته شد.
۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری به عنوان یک روز به یاد ماندنی و جاودان در صحیفه تاریخ ایران عزیز ثبت خواهد شد؛ روزی که شاهد حضور گسترده و بی نظیر مردم ولایت مدار، مومن، شجاع و شهید پرور شهرستان قشم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بودیم.
هیچ قلم و بیانی قادر نیست همت بلند، انگیزه عمیق، حضور گسترده و شور مخلصانه شما حافظان آب های نیلگون خلیج فارس را توصیف کند که با حضوری پرمعنا در پای صندق های رای در پیامی رسا بار دیگر عظمت، استقلال و اراده سیاسی خود را به رخ جهانیان کشاندید.
اینجانب ضمن تبریک به مردم فهیم، انقلابی و با تدبیر شهرستان قشم و با آرزوی توفیق روزافزون به همه خدمتگزاران شما مردم بزرگوار و نجیب، از همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از بخشداران و همکاران خدوم آنها، مدیران هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، نیروهای امنیتی، قضایی، نظامی و انتظامی که در برقراری نظم، امنیت و آرامش در برگزاری انتخابات تلاش نموده و نیز از ستادهای انتخاباتی و طرفداران نامزدها و همچنین اصحاب رسانه که در خلق این حماسه بزرگ نقش بسزایی ایفا نمودند، صمیمانه سپاسگزاری می نمایم.’

 

صندوق

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.