فرماندار قشم اعلام کرد: ادارات زیر ذره بین بازرسی فرمانداری/رضایت مردم اولویت اول و آخر مسئولان باشد+گزارش تصویری

فرماندار شهرستان قشم تاکید کرد: گره گشایی از کار و رضایت مردم مهم ترین وظیفه و اولویت اول و آخر کارکنان دولت تدبیر و امید است و کوچکترین گزارش مغایر با آن قابل توجیه و گذشت نیست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم علیرضا نصری در بازدید از بخش‌های مختلف شبکه بهداشت و درمان و منابع طبیعی شهرستان قشم اظهار داشت: تکریم ارباب رجوع و رفع مشکلات آنها از مهمترین اولویت‌های کاری مدیران دستگاه‌های اجرایی است.

او افزود: رفع مشکلات و رضایت مردم مهمترین وظیفه کارکنان دولت تدبیر و امید است و کوچکترین گزارش مغایر با آن قابل توجیه و گذشت نیست.

فرماندار قشم با تاکید بر تلاش هر چه بیشتر مسؤولان در خدمت‌رسانی به مردم، گفت: بازرسی فرمانداری نحوه خدمات‌رسانی و عملکرد ادارات را زیر ذره‌بین داشته و به طور مرتب نحوه فعالیت آنها را رصد می‌کند.
نصری میزان رضایتمندی مردم از دستگاه‌ها را مهمترین ملاک ارزیابی و ادامه کار مسؤولان عنوان کرد و گفت: در همین راستا نیز بازدید مستمر از همه ادارات توسط فرماندار، معاون و بازرس فرمانداری انجام می‌شود.
وی تاکید کرد: مسؤولان با تکریم ارباب رجوع و انجام به موقع امور مردم، موجب رضایت‌مندی آنها می‌شوند که این رضایتمندی اعتماد مردم به این دستگاه‌ها را افزایش می‌دهد.

بر اساس این خبر، علیرضا نصری فرماندار قشم ضمن بازدید از بخش‌های مختلف اداری و گفت و گو با کارکنان شبکه بهداشت و اداره منابع طبیعی، نحوه خدمت‌رسانی و پاسخگویی به ارباب رجوع را از نزدیک مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.