فرماندار قشم : افزایش ۳۱ درصدی اعتبارات تملک و داریی در سال ۹۵

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان قشم در سال ۹۵  به ریاست فرماندار شهرستان قشم و با حضور دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان ، معاون فرماندار ،نمایندگان مدیران کل استان ، بخشداران و رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری قشم برگزار شد.

فرماندار قشم در این جلسه میزان تخصیص اعتبارات ابلاغی تملک و دارایی های استانی در شهرستان قشم را  در سال ۹۴ هشتاد و چهار میلیارد ریال عنوان کرد که با افزایش ۳۱ درصدی این اعتبارات در سال ۹۵ به یکصد و ده میلیارد ریال افزایش یافته است.

عزت کمال زاده بیان داشت این اعتبارات در ۲۱ فصل و در قالب ۹۲ پروژه توزیع شده است و همه روسای دستگاه های اجرایی شهرستان باهماهنگی مدیران استانی مربوطه و فرمانداری منابع تخصیص داده شده را با جدیت پیگیری کنند.

کمال زاده با اشاره به اهمیت تشکیل جلسات کمیته برنامه ریزی در شهرستان  افزود :جلسات کمیته برنامه ریزی شهرستان برای اطلاع از آخرین پیشرفت پروژه ها تشکیل می شود وتوزیع بودجه تمللک و دارایی سهم شهرستانی طبق دستورالعمل ابلاغی و با تعیین فصل ها صورت می گیرد که در ابتدای هر سال اختصاص می یابد .

رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان قشم با اشاره به نامگذاری سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» اظهار امیدواری کردکه با تلاش مضاعف مسئولین شهرستان و همکاری مدیران دستگاه های اجرایی استان و مردم توسعه عمران وآبادانی شهرستان قشم با شتاب بیشتری ادامه داشته باشد.

فرماندار قشم با بیان اینکه امکانات موجود متناسب با جمعیت این شهرستان نیست اظهار کرد: متاسفانه امکانات موجود در شهرستان متناسب با شان و جایگاه شهروندان و گردشگرانی که به این شهرستان سفر می کنند نیست و ما امیدواریم با توجه ویژه مسئولین استانی وشهرستانی اقدامات خوبی در این زمینه صورت گیرد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.