فرماندار قشم: اقامه نماز اقامه خوبی ها در جامعه است

فرماندار شهرستان قشم گفت: نماز به عنوان ستون دین اسلام دارای ظرفیت هایی است که اقامه آن می تواند به حرکت جامعه در مسیر صحیح کمک کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم علیرضا نصری با اشاره به اینکه؛ رعایت حق الناس، نظم، وقت شناسی، حسن خلق، پاکی و …صفاتی است که نماز گزار باید به آن آراسته باشد، تصریح کرد: نماز از میان همه فرائض به عنوان ستون دین معرفی شده و خداوند می فرماید: نماز انسان ها را از بدی ها باز می دارد. او افزود: در دنیای امروز شاخص هایی برای انسان مسوول و متعهد در برابر خود و اجتماع قائل هستند که به واقع همان شاخص های انسان مومن نمازگزار از نظر دین مبین است.
فرماندار شهرستان قشم در بخش دیگری از همایش پیش اجلاس شهرستانی نماز به اهمیت جایگاه نماز از نظر پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم اشاره کرد. او افزود: پیامبری که خود مایه رحمت و وحدت بود، نماز را بعنوان یکی از مصادیق عملی وحدت، اخوت، برابری و نور چشم خود و کلید همه خوبی ها معرفی می کند.

نصری تصریح کرد: توجه به باطن نماز است که می شود؛ کلید خوبی ها و عامل به آن، انسان شایسته ای است که مدینه النبی مورد نظر پیامبر رحمت را تشکیل می دهد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.