فرماندار قشم: اقدامات زیر ساختی مسیر توسعه را هموار می سازد

فرماندار شهرستان قشم گفت: خدمات دولت تدبیر و امید در بخش های آموزش، آبرسانی، برق، بهداشت و گاز رسانی به عنوان مولفه های زیر ساخت توسعه متوازن، مسیر پیشرفت و توسعه را هموار می سازد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در دیدار با امام جمعه شهرستان و امام جمعه اهل سنت قشم بیان داشت: در ایام الله دهه فجر پروژه هایی به ارزش بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال تقدیم مردم شریف شهرستان قشم می شود.

نصری ادامه داد: ۲۷۵ میلیارد ریال اعتبار برای کلنگ زنی پروژه های آموزشی، بهداشتی و گاز رسانی در نظر گرفته شده است.

فرماندار قشم با اشاره به تامین برق مصرفی ساکنین از خارج شهرستان و ملاحظات هزینه ای و پدافند غیر عامل ناشی از آن، اقدام دولت تدبیر و امید برای تولید بیش از ۱۳۰ مگاوات برق در شهرستان و احداث دو نیروگاه تولید برق ۵۰۰ مگاواتی دیگر در راستای فراهم ساختن زیر ساخت های رفاهی و توسعه ای را بسیار مهم ذکر کرد.

نصری با اشاره به اجرایی شدن شبکه آبرسانی شهرستان قشم اظهار داشت: با بهره برداری از شبکه آبرسانی در ۹ روستا، و افزایش مجموع روستاهای برخوردار به ۶۳، یکی از مطالبات مغفول مانده و اساسی مردم به تحقق نزدیک شده است.

نصری در ادامه، کلنگ زنی احداث هشت خانه بهداشت و اقامتگاه پزشکان را از اقدامات کلیدی در حوزه بهداشت و درمان در روستاهای شهرستان قشم برشمرد.

نصری با اشاره به نوسازی فضاهای آموزشی در شهر قشم بیان داشت: کلنگ زنی همزمان ۱۲ مدرسه در ایام الله دهه مبارک فجر به عنوان گامی ارزنده در جهت توسعه آموزش و رفع دغدغه های مردم نسبت به تامین فضاهای آموزشی استاندارد و برچیده شدن مدارس فرسوده در این شهرستان به زمین زده می شود.

بر اساس این خبر در نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی فرماندار شهرستان قشم پس از حضور در گلزار شهدا و تجدید میثاق با آلاله های به خون خفته شهرستان قشم با حضور جداگانه در دفاتر حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قشم و شیخ عبدالرحیم خطیبی امام جمعه اهل سنت ضمن تبریک دهه فجر، گزارشی از اقدامات نمایندگان دولت تدبیر و امید در این شهرستان را بیان کرد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.