فرماندار قشم : انتخابات عرصه نمایش اقتدار ملت ایران به جهانیان است

فرماندار شهرستان قشم در جلسه معرفی اعضای ستاد انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وپنجمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان قشم گفت : انتخابات مظهر همبستگی و اتحاد ملت ایران اسلامی است که مردم غیور کشورمان با شرکت گسترده خود در انتخابات سال آینده ٬ بار دیگر نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

علیرضا نصری با اشاره به اینکه یکی از مهمترین کارهای وزارت کشور برگزاری انتخابات می باشد افزود: اعضای ستاد برگزاری انتخابات باید با ایجاد فضای مناسب با جدیت و دقت کارکنند و همه دستگاهها وادارات جهت برگزاری این انتخابات همکاری نمایند.

 

وی همچنین به اعضای ستاد و مسئولان کمیته های برگزاری انتخابات این شهرستان توصیه کرد با بهره گیری از ظرفیت ها و امکانات همچنین رعایت دقیق قوانین و مقررات مربوط به انتخابات و امانت داری زمینه برگزاری انتخاباتی سالم را فراهم آورند.

 

نصری افزود: ما در این دولت توفیق خدمت پیدا کرده ایم و باید بدون منت و با علاقمندی از حق مردم دفاع کنیم ، چون وقت ما متعلق به مردم است و با اعمال قانون اعتماد مردم به خودمان را بیش از پیش افزایش دهیم.

 

وی اظهار کرد: تمامی اقدامات لازم برای هرچه باشکوهتر برگزار شدن این انتخابات فراهم شده و برنامه ریزی برای یک انتخابات پر شور نیز انجام شده است .

نصری ضمن تاکید بر بی طرفی کامل دستگاه های اجرایی و متصدیان برگزاری انتخابات، ابراز امیدواری کرد، تمامی جریان ها، گرایش ها و احزاب قانونی در انتخابات آینده در فضایی سالم و رقابتی وارد میدان شده و زمینه مشارکت حداکثری مردم را فراهم کنند.

 

فرماندار قشم رعایت اصل بی طرفی٬ تقوا٬ ولایتمداری و خداترسی را سرلوحه کار هیاتهای اجرایی انتخابات خواند و افزود : باید تلاش کنیم تا انتخاباتی را بر پایه قانون و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) برگزار کنیم و قانون فصل الخطاب همه برنامه های انتخاباتی باشد تا حضور پر شور مردم را مهیا کرده و حماسه سیاسی را رقم بزنیم.

در ادامه مصطفی غلامپور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان قشم با اشاره به اینکه سال آینده دو انتخابات مهم پیش‌رو داریم، تصریح کرد: باید شرایطی فراهم شود که شائبه جانبداری در انتخابات پیش نیاید و مطابق قانون و مقررات عمل کنیم .

وی اضافه کرد: ما به عنوان مجری انتخابات باید شرایطی فراهم کنیم تا حقوق مردم و میزان رای مردم مطابق قانون و مقررات انجام شده و طبق قانون جوابگو باشیم.

 

IMG_4298 (Copy)

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.