فرماندار قشم: انجام ماموریت های ذاتی بسیج، موجب پیشرفت و نشاط اجتماعی می شود

فرماندار شهرستان قشم، نقش بسیج را در شرایط مختلف کشور بسیار حساس و تعیین کننده دانست و گفت: تامین امنیت در بخش‌های مختلف، نتیجه هوشیاری و شجاعت نیروهای نظامی و انتظامی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در همایش گشت‌های رضویون (گشت‌های محله‌ محور بسیج) اظهار داشت: انجام ماموریت نهادهای مختلف انقلاب اسلامی در کنار هم به تقویت فرهنگ و هنجارهای اجتماعی کمک می‌کند.

او اجرای برنامه‌های هدفمند اجتماعی و استفاده از توان و تخصص اقشار مختلف بویژه نوجوانان، جوانان و بانوان را از شاخص‌های ارزشمند کارکردی بسیج بر شمرد.
فرماندار شهرستان قشم بیان کرد: تجارب این نهاد انقلابی در حوزه فعالیت و ارتباطات اجتماعی، می‌تواند برای مقابله با آسیب‌ها و ناهنجاری‌های رفتاری و کاهش آن تاثیرگذار باشد.
نصری تصریح کرد: گشت‌های محله محور بیش از جنبه امنیتی می‌تواند در حوزه شناسایی و برنامه‌ریزی در جهت کاهش آسیب‌ها مورد توجه قرار گیرد.
فرماندار قشم ادامه داد: با توجه به اثرات منفی فرهنگ‌های غیر بومی و دینی بر خانواده‌ها بویژه نسل جوان، بسیج، پایگاهی اثر بخش و استراتژیک در جهت شناسایی و مقابله با آسیب‌های ناشی از آن می‌باشد.
او نقش بسیج را در شرایط مختلف بسیار حساس، تعیین کننده و برجسته دانست و خاطرنشان کرد: تامین امنیت در بخش‌های مختلف، نتیجه هوشیاری و شجاعت نیروهای نظامی و انتظامی است.

فرماندار شهرستان قشم اظهار کرد: امروز بیش از هر چیزی نیازمند وفاق و همدلی برای اجرای برنامه‌های علمی، محققانه، منطبق با شرایط بومی و روشمند در جهت کاهش و حذف آسیب‌های اجتماعی هستیم.
او تصریح کرد: انجام ماموریت های ذاتی بسیج و همگامی با سایر نهادهای خدمتگزار موجب هدایت انرژی اجتماع در مسیر طراوت اجتماعی می شود.
نصری تاکید کرد: حساسیت و پیگیری برای جذب جوانان و مقابله با هنجارشکنی هدفدار مورد توجه گشت‌های محله‌ای بسیج است.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.