فرماندار قشم : اولویت اصلی دولت خدمت رسانی مطلوب به مردم است

فرماندار شهرستان قشم شب گذشته به مناسبت گرامیداشت ۲۴ خرداد و سالگرد آغاز بکار دولت یازدهم در محل مسجدالنبی قشم در جمع نمازگزاران گفت : دولت تمام تلاش خود را برای تحقق وعده ها، اهداف و برنامه ها در راستای خدمت رسانی بهینه و مطلوب به مردم بکار گرفته است.

عزت کمال زاده افزود : با توجه به حمایت های رهبر معظم انقلاب و مراجع تقلید از دولت تدبیر و امید، فرصتی مناسب برای خدمت رسانی مطلوب و بهینه به مردم بیش از پیش فراهم شده است.

وی با بیان اینکه رضایت مندی مردم نسبت به کارکردها در فضای عمومی کشور بسیار ارزشمند است، یادآوری کرد: کارگزاران دستگاههای اجرایی با رویکرد تدبیر و در چارچوب قانون، امور مربوط به خدمت رسانی به مردم را در اولویت قرار داده اند.

کمال زاده اظهار داشت : جلب اعتماد عموم مردم، حفظ امانت و در نهایت پاسخگویی به وجدان خود در پیشگاه خداوند باید سرلوحه کار تمامی مسوولان شهرستان باشد و خدمت رسانی را در راس امور خود قرار دهند.

فرماندار قشم با بیان اینکه نمی توان تمامی دیدگاههای سیاسی را یکسان کرد، خواستار گسترش روحیه وحدت و همدلی در جهت حل مشکلات جامعه و خدمت رسانی به مردم و بهره گیری از انتقادات سازنده و به دور از سیاه نمایی در این حوزه شد.

فرماندار قشم با اشاره به اهمیت مسائل بهداشتی و درمانی، بر ضرورت توسعه خدمات در این عرصه تاکید و اضافه کرد: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید این مهم با اجرای طرح تحول نظام سلامت در حال اجراست و به طور قطع در سال جاری با گستره خدماتی بیشتری در شهرستان قشم ادامه می یابد.

کمال زاده اضافه کرد: در همین چارچوب در جریان سفر ریاست محترم جمهوری به قشم بیمارستان پیامبراعظم(ص) به دانشگاه علوم پزشکی استان واگذار شد و امروز شاهد فعالیت این بیمارستان هستیم.

فرماندار قشم دستاوردهای تیم مذاکره کننده هسته ای را خوب ارزیابی کرد و افزود : به طور قطع حمایت های رهبر معظم انقلاب و مراجع تقلید از تیم مذاکره کننده هسته ای وظیفه آحاد مردم و مسئولین را در حمایت از این رویکرد روشن می کند.

وی اضافه کرد: حمایت از این رویکرد می تواند مذاکره کنندگان هسته ای ایران را در رسیدن به آرامش خاطر و دستیابی به اهداف تعریف شده یاری نماید.

براساس این گزارش به مناسبت گرامیداشت ۲۴ خرداد و سالگرد آغاز بکار دولت یازدهم در ۲۴ مسجد شهرستان با حضور مسئولین گزارشی از دستاوردهای دولت ارائه شد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.