فرماندار قشم: بالای۵۰ ساله‌ها برای دریافت واکسن تعلل نکنند/متنفذین اجتماعی رعایت شیوه نامه‌ها و اهمیت دریافت واکسن را به مردم توصیه کنند

فرماندار شهرستان قشم گفت: رعایت نکردن شیوه نامه‌های بهداشتی و تعلل در دریافت واکسن در حقیقت ضایع کردن حقوق دیگران محسوب می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری با یادآوری سختی هایی که اقشار مختلف بر اثر شیوع بیماری کرونا متحمل شدند، بی تفاوتی در رعایت شیوه نامه های بهداشتی و تعلل در دریافت واکسن را کم اثر کردن مجاهدت کادر بهداشت و درمان و همت افتخارآمیز دانشمندان ایرانی در تولید واکسن کرونا و کند کردن روند خروج از وضعیت دوران کووید ۱۹ ذکر کرد.

او از مردم شهرستان قشم خواست؛ برای ایفا مسئولیت اجتماعی خود، حفظ سلامت عمومی و قدردانی از مجاهدت و همت کادر درمان و دانشمندان پزشکی، سهل انگاران و بی تفاوت ها را طرد و ضمن رعایت شیوه نامه های بهداشتی دیگران را هم به این ضرورت اجتناب ناپذیر دعوت نمایند و گروه‌های سنی اعلام شده توسط شبکه بهداشت و درمان را برای دریافت واکسن تشویق کنند.

رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان قشم همچنین خواستار مقدم دانستن سلامت عمومی و جلوگیری از تحمیل خسارات بیشتر جانی و مالی بر برگزاری آئین‌های دینی – مذهبی در وضعیت کنونی شد.
او اظهار امیدواری کرد: مردم با پرهیز از برگزاری جشن و دورهمی‌های عید قربان، این ویروس منحوس را قربانی و به مدد همبستگی و اتحاد، از این شرایط بحرانی سربلند و دلخوش عبور کنیم.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

عید غدیر خم مبارک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *