فرماندار قشم بر ایجاد بستر مناسب برای طرح توسعه و اشتغال پایدار در قشم تاکید کرد

فرماندار قشم گفت: هدف دولت از طرح ایجاد و توسعه اشتغال پایدار روستایی و شهرهای کم جمعیت، بهره‌گیری از توان و ظرفیت صاحبان فکر، طرح و برنامه از طریق ایجاد بستر مناسب است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در دیدار مدیر کل صندوق کار آفرینی امید هرمزگان اظهار داشت: یکی از مباحث دارای اهمیت و دغدغه متقاضیان ایجاد اشتغال، موضوع چگونگی پرداخت تسهیلات و مدت زمانی است که در این راه صرف می‌شود.

نصری با اشاره به اینکه تسهیلات درخواستی تا سقف ۲۰ میلیارد ریال در شهرستان مصوب و به بانک‌های عامل معرفی می‌شود، از مدیرکل صندوق کارآفرینی امید خواست، با توجه به تجربیات حاصل از درخواست متقاضیان برای افزایش سقف تسهیلات اعطایی در شهرستان‌ها رایزنی و تلاش نماید.

او تصریح کرد: ارجاع درخواست متقاضیان به استان و سپس به تهران در شرایط معمول زمان‌بر است، علاوه بر این، بحث تجمیع پرونده‌ها و ارسال جمعی هم موجب کندی بیشتر کار و نارضایتی مراجعین خواهد شد.

فرماندار شهرستان قشم تاکید کرد: هدف دولت تدبیر و امید از طرح ایجاد و توسعه اشتغال پایدار عشایری، روستایی و شهرهای با جمعیت زیر ۱۰هزار نفر، بهره‌گیری از توان و ظرفیت صاحبان فکر، طرح و برنامه از طریق ایجاد بستر مناسب است.

نصری تصریح کرد: کاهش زمان پاسخ‌گویی و تسهیل مسیر دسترسی به تسهیلات نقش مهمی در تحقق هدف دارد و اطمینان دارم استاندار هرمزگان بیشترین دغدغه را در جهت موفقیت این برنامه دارند و پیگیری‌های حمایتی را تایید و پشتیبانی خواهند کرد.

بر اساس این خبر یاسر پرورش مدیرکل صندوق کار آفرینی امید استان هرمزگان با حضور در دفتر علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم پیرامون آئین‌نامه اجرایی طرح ایجاد و توسعه اشتغال پایدار عشایری، روستایی و شهرهای زیر ۱۰هزار نفر با فرماندار قشم به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداخت.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.