قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار / فرماندار قشم بیان کرد: تقویت واحدهای تولیدی مهم ترین ماموریت دستگاه های مرتبط

فرماندار قشم بیان کرد: تقویت واحدهای تولیدی مهم ترین ماموریت دستگاه های مرتبط

فرماندار شهرستان قشم گفت: نامگذاری سال به عنوان رونق تولید یک راهبرد اساسی و مهم ترین ماموریت و دستور کار ادارات و دستگاه های مرتبط تلقی می گردد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در نخستین نشست کمیته تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان در سال ۹۸ اظهار داشت: دستگاه های مرتبط با واحدهای تولیدی، نگاه تسهیلگیری و تقویت کارکرد داشته باشند.
او ادامه داد: مدیران دستگاه های دولتی برای یافتن راه حل و کمک به رفع مشکلات کارگاه های تولیدی بیش از وظیفه و آئین نامه و بر اساس شرایط و واقعیات موجود عمل نمایند.
نصری تاکید کرد: مدیران عافیت طلب بروند کنار، امروز سرنوشت کشور و معیشت مردم در گرو تصمیم و عملکرد شماست و جای تعارف نیست.
در بخش نخست این نشست، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قشم، طرح درخواست استمهال در باز پرداخت تسهیلات بانکی به علت شرایط بد اقتصادی و عدم تحقق برنامه های تولیدی، درخواست تنفس و تخصیص بیمه تامین اجتماعی و مسکوت گذاشتن اجرای قانون ناشی از عدم تکمیل اظهارنامه مالیاتی تا تعیین تکلیف از طرف مراجع ذیصلاح را به عنوان سه درخواست گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب، شرکت وایا قشم، و شرکت بین المللی ماهی متو قشم قرائت نمود که پس از بحث، بررسی و رایزنی با روسای اداره تامین اجتماعی، سرپرست شعب بانک ملی شهرستان و دیگر اعضاء، تصمیمات در راستای کمک به شرکت های مذکور و کاهش مشکلات مصوب گردید.

درباره ی farqeshm

مطلب پیشنهادی

حضور علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم در جمع عزاداران مسجد صاحب الزمان(عج) شهر قشم همزمان با شب تاسوعای حسینی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *