قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار / فرماندار قشم بیان کرد: تقویت واحدهای تولیدی مهم ترین ماموریت دستگاه های مرتبط

فرماندار قشم بیان کرد: تقویت واحدهای تولیدی مهم ترین ماموریت دستگاه های مرتبط

فرماندار شهرستان قشم گفت: نامگذاری سال به عنوان رونق تولید یک راهبرد اساسی و مهم ترین ماموریت و دستور کار ادارات و دستگاه های مرتبط تلقی می گردد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در نخستین نشست کمیته تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان در سال ۹۸ اظهار داشت: دستگاه های مرتبط با واحدهای تولیدی، نگاه تسهیلگیری و تقویت کارکرد داشته باشند.
او ادامه داد: مدیران دستگاه های دولتی برای یافتن راه حل و کمک به رفع مشکلات کارگاه های تولیدی بیش از وظیفه و آئین نامه و بر اساس شرایط و واقعیات موجود عمل نمایند.
نصری تاکید کرد: مدیران عافیت طلب بروند کنار، امروز سرنوشت کشور و معیشت مردم در گرو تصمیم و عملکرد شماست و جای تعارف نیست.
در بخش نخست این نشست، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قشم، طرح درخواست استمهال در باز پرداخت تسهیلات بانکی به علت شرایط بد اقتصادی و عدم تحقق برنامه های تولیدی، درخواست تنفس و تخصیص بیمه تامین اجتماعی و مسکوت گذاشتن اجرای قانون ناشی از عدم تکمیل اظهارنامه مالیاتی تا تعیین تکلیف از طرف مراجع ذیصلاح را به عنوان سه درخواست گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب، شرکت وایا قشم، و شرکت بین المللی ماهی متو قشم قرائت نمود که پس از بحث، بررسی و رایزنی با روسای اداره تامین اجتماعی، سرپرست شعب بانک ملی شهرستان و دیگر اعضاء، تصمیمات در راستای کمک به شرکت های مذکور و کاهش مشکلات مصوب گردید.

درباره ی farqeshm

مطلب پیشنهادی

فرماندار قشم : ۴۰۰ هزار ماسک بهداشتی در سطح شهرستان توزیع می‌شود. فرماندار شهرستان قشم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *