فرماندار قشم بیان کرد: توسعه روند تامین زیر ساخت های شهرستان قشم

فرماندار شهرستان قشم گفت: روند تامین زیر ساخت های شهرستان قشم در دولت تدبیر و امید توسعه یافته است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم علیرضا نصری در نشست مشترک وزیر کشور با علما، روحانیون، معتمدین، منتخبین مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا و مسوولان شهرستان قشم، گفت دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به تامین زیر ساخت های توسعه ای شهرستان داشته است.

نصری بیان کرد: در ادامه برنامه های دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، ۳۸ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر سه هزار و پانصد میلیارد ریال بهره برداری و کلنگ زنی خواهد شد.

او با اشاره به آغاز همزمان عملیات ساخت ۱۴ مدرسه و ۱۸ خانه پزشک و خانه بهداشت در روز شنبه افزود: این اقدامات در روند بهبود شاخص های آموزشی و بهداشت و درمان بسیار موثر خواهد بود.
نصری در ادامه اظهار کرد: در یکسال گذشته ۱۶ زمین چمن مصنوعی در قشم احداث شده که از این تعداد پنج چمن مصنوعی در دهه مبارک فجر جاری به بهره برداری رسید، او همچنین از چهارده سالن ورزشی در حال ساخت به عنوان دیگر اقدامات دولت در حوزه ورزش یاد کرد.
فرماندار شهرستان قشم با اشاره به تولید بیش از صد و سی کیلو وات برق در دولت تدبیر و امید و اقدامات انجام شده در خصوص دو نیروگاه پانصد مگاواتی افزود: این اقدامات بعلاوه افزایش شاخص آبرسانی از سه درصد جمعیت روستایی به نزدیک صد در صد از دیگر فعالیتهایی است که توسط کارگزاران دولت تدبیر و امید در این شهرستان انجام شده است.

فرماندار شهرستان قشم اضافه کرد: در حال حاضر ۲/۵ میلیون متر مکعب گاز رسانی به قشم انجام شده که این میزان در سال آینده به ۳۵ میلیون متر مکعب خواهد رسید.

او پیش بینی کرد: تا پنج سال آینده میزان گاز مورد نیاز شهرستان به هشتاد میلیون متر مکعب برسد.

نصری با اشاره به تولید بیش از یکهزار تن میگو و هشت هزار تن ماهی در قفس اظهار کرد: مطابق برنامه ششم توسعه کشور تا پایان برنامه در استان هرمزگان باید ۳۵۰ هزار تن ماهی و میگو در قفس تولید شود که سهم شهرستان قشم هشتاد هزار تن می باشد.

افزون بر سیصد کیلومتر جاده سازی و روکش آسفالت، توسعه زیر ساخت های گردشگری و ورود بیش از سه میلیون گردشگر در سال گذشته به شهرستان قشم از دیگر نکات مورد اشاره فرماندار شهرستان قشم بود.

بر اساس این خبر روز پنجشنبه عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در سفر یک روزه به شهرستان قشم پس از بازدید از جزایر هرمز، لارک و هنگام و دیدار و گفت و گو با مردم این جزایر در نشست مشترک با علما، روحانیون، معتمدین، منتخبین مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا و مسوولین این شهرستان در شهر قشم، شرکت کرد. شایان ذکر است وزیر کشور از سه روز گذشته در استان هرمزگان حضور دارد. او با دستور مستقیم رئیس جمهور و برای بازدید و بررسی مسائل و مشکلات جزایر چهارده گانه ایرانی به استان سفر کرده است
photo_2018-02-09_07-16-45
photo_2018-02-09_07-17-01
photo_2018-02-09_07-17-08
photo_2018-02-09_08-14-53
photo_2018-02-09_08-16-55
photo_2018-02-09_08-16-50
photo_2018-02-09_07-16-54

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.