فرماندار قشم بیان کرد: صبوری و وحدت ملی شاهراه پیروزی

فرماندار شهرستان قشم گفت: مشکلات ارزی و تنش در بازار ارز متاثر از واکنش های احساسی و عدم همبستگی و درک متقابل است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در جلسه ستاد تنظیم بازار با اذعان به برخی مشکلات اقتصادی و تاثیر پذیری قیمت ها از ناپایداری نرخ ارز، تصریح کرد: مردم ما در نظام جمهوری اسلامی، تجربه ۸ سال دفاع مقدس، و مدیریت دوران جنگ را در کارنامه خود دارند و با صبوری، همدلی، قناعت، و همکاری می توان، کشور را از این گردنه نیز به سلامت عبور داد.
فرماندار قشم خطاب به نمایندگان مجتمع های تجاری و اصناف این شهرستان ادامه داد: مقداری از افزایش قیمت ها نتیجه سود جویی و پیش دستی برخی افراد برای سوءاستفاده از فضای بوجود آمده، است که البته عایدی برای آن ها در بر نخواهد داشت و دامن زدن به گرانی موجب تسری به دیگر بخش ها می گردد. نصری از بازاریان خواست برای مقابله با این وضع و اعاده حیثیت کسبه زحمت کش و پاکدست با خویشتن داری و همدلی به اصلاح وضعیت و کمک مسئولین بشتابند.
فرماندار شهرستان قشم در بخشی از سخنان خود همچنین به وجود برخی تعارضات قانونی در حوزه مالیات، اصناف سازمان منطقه آزاد و شهرداری اشاره و تاکید کرد: همان اندازه که از بازاریان و تجار محترم توقع همکاری و پشتیبانی داریم، معتقدیم گره هایی در بازار وجود دارد که پیگیری و حل و فصل آن بر عهده بخش های اجرایی و نظارتی می باشد.
رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان قشم از احصاء و انتقال مشکلات اقتصادی و تنگناهای قانونی شهرستان به استاندار خبر داد. او بیان کرد: استاندار هرمزگان پیگیری برای رفع نواقص و تعارضات قانونی را آغاز کرده اند.
نصری اظهار داشت: همه مسئولین برای بهبود فضای اقتصادی، کمک به مردم و حفاظت از آنان در برابر مشکلات اقتصادی در تلاش هستند و بزرگترین دغدغه ما کاهش آسیب مردم در برابر مشکلات پیش آمده و همچنین تعارضات قانونی حوزه کسب و کار در شهرستان می باشد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.