فرماندار قشم: بیش از ۷۰ پایگاه اوقات فراغت در شهرستان قشم فعالیت می کنند+گزارش تصویری بازدید فرماندار از پایگاه های اوقات فراغت

فرماندار شهرستان قشم گفت: ۷۵ پایگاه اوقات فراغت در شهرستان قشم، مسئولیت برگزاری کلاس های مختلف در تابستان ۹۷ بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در حاشیه بازدید از تعدادی از پایگاه های اوقات فراغت افزود: تا کنون بیش از ۴۶۰۰ نفر از دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی با ثبت نام در این پایگاه ها از کلاس های مختلف استفاده کرده اند.

نصری ادامه داد: این تعداد دانش آموز، توسط پایگاه های اوقات فراغت آموزش و پرورش قشم، شهاب و هرمز، سازمان تبلیغات اسلامی، بسیج سپاه، اداره ورزش و جوانان و کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان پذیرش شده اند.

فرماندار قشم خاطر نشان کرد: خانواده های قشمی در تابستان جاری برای بهرمندی فرزندان خود از رشته های قرآنی، فرهنگی، هنری، ورزشی و صنایع دستی از برنامه های این پایگاه کمک گرفتند. او تصریح کرد: این کلاس ها جدا از برنامه هایی است که توسط بخش خصوصی ارائه می گردد. او اضافه کرد: به گفته مسئولین پایگاه ها دوره جدید کلاس ها در دو ماه پیش رو ارائه خواهد شد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.