فرماندار قشم تاکید کرد: ضرورت ارتقاء خدمات درمانی تامین اجتماعی به شهروندان

فرماندار شهرستان قشم گفت: با توجه به اینکه بیش از نیمی از ساکنین شهرستان قشم، تحت پوشش تامین اجتماعی هستند لازم است نسبت به ارتقاء خدمات درمانی این سازمان در شهرستان اقدامات لازم انجام شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در آئین گشایش درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی این شهرستان با تاکید بر لزوم تلاش در جهت ارائه خدمات مناسب در حوزه های مختلف، تصریح کرد: شاخص خدمت رسانی در دولت تدبیر و امید، اقدامات بهداشتی، درمانی است.
او ادامه داد؛ دولت اقدامات موثری در حوزه بهداشتی، درمانی شهرستان قشم انجام داده است. فرماندار قشم با اشاره به برنامه های دولت تدبیر و امید برای بهبود زندگی عموم مردم، توسعه خدمات بهداشتی درمانی در روستاها از جمله افزایش مراکز درمانی و فعالیت شبانه روزی درمانگاه های روستائی را از برنامه های مورد اهتمام اثر گذار و حیاتی دولت تدبیر و امید عنوان کرد.

علیرضا نصری در ادامه، از توسعه خدمات درمانی با توجه به ظرفیت های موجود در شهرستان و برنامه ریزی برای حرکت به سمت توریسم درمانی به عنوان ضرورت حوزه درمان نام برد.

فرماندار شهرستان قشم اظهار کرد: ارتقاء درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی به بیمارستان با توجه به افزایش جمعیت تحت پوشش این سازمان ضروری است. او در این زمینه افزود: صنعت توریسم درمانی یکی از فعالیت های دارای توجیه اقتصادی بالا است که شهرستان قشم ظرفیت مناسبی برای سرمایه گذاری در این زمینه دارد. نصری، تاکید کرد: با فراهم ساختن زیر ساخت مناسب توریسم درمانی، می توانیم در زمینه جذب جامعه هدف هرمزگانی و تغییر مسیر آنان از سایر استان ها به قشم و همچنین گردشگران جویای خدمات درمانی حوزه خلیج فارس فعالیت نمائیم.
گفتنی است؛ درمانگاه تخصصی امام رضا (ع ) شهرستان قشم، بخش های مختلفی شامل پزشک عمومی، داندانپزشک، ماما، متخصص زنان و اطفال و داروخانه فعالیت می کنند و در بخش پاراکلینک نیز خدمات مختلفی از قبیل نوار قلب، تزریقات، سرم درمانی، پانسمان، بخیه، شستشوی گوش و برداشتن ضایعات پوستی صورت می گیرد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.