فرماندار قشم تاکید کرد: مردمی کردن برگزاری آیین های سالگرد پیروزی فجر انقلاب

فرماندار قشم از مسوولان خواست در زمینه مردمی کردن آیین ها و جشن های سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی اهتمام بیشتری داشته باشند.

 

علیرضا نصری روز شنبه در جلسه ستاد هماهنگی دهه فجر شهرستان قشم گفت: انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران متعلق به مردم است و از این رو دستگاه ها باید تنها مدیریت را برعهده گرفته و برگزاری جشن ها را به مردم واگذار کنند و در این راستا حضور اقشار مختلف از جمله اصناف و بازاریان در آیین های مختلف و به ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن باید مد نظر قرار بگیرد.
وی افزود: آیین های سالگرد پیروزی انقلاب باید همه آحاد جامعه را در بر بگیرد تا سیری که امام راحل به عنوان معمار بزرگ این انقلاب ترسیم کرد و با همراهی و از خود گذشتگی شهدای گرانقدر به سرانجام رساند، همچنان با قدرت به پیش برود.
فرماندار قشم بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی فصل نوینی پیش روی آزادگان و آزادی خواهان جهان قرار داد و نه تنها سربلندی و پیشرفت ایران را رقم زد بلکه مشخصه ای جهانی داشت و موجب شد تا ملت ها به خودباوری رسیده و بتوانند با فداکاری و مقاومت مسیر خود را انتخاب کنند.
او اضافه کرد: دهه فجر فرصت مناسبی است و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی در جنبه های گوناگون همراه با تقویت روحیه امید و ایجاد نشاط در دلها در سایه حاکمیت قرآن و اسلام در کنار خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید باید به خوبی برای مردم تشریح شود.
نصری تاکید کرد: تبیین دستاوردهای انقلاب و دولت باید در کنار سرکشی به نقاط مختلف و رسیدگی به مشکلات مردم با حضور مسوولان همه دستگاه های اجرایی باشد.
نواخته شدن زنگ انقلاب در مدرسه ها، رژه موتوری نیروهای مسلح، غبار روبی گلزار و دیدار با خانواده های شهیدان، جشن ازدواج گروهی، افتتاح پروژه های شاخص عمرانی، برگزاری مسابقه های ورزشی، همایش پیاده روی بانوان، جشنواره غذا و بازی های بومی از جمله برنامه هایی است به مناسبت دهه فجر انقلاب در نظر گرفته شده است.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.