فرماندار قشم: تدبیر دولت درمورد حقوق های نامتعارف امیدی برای آینده بهتر است

فرماندار قشم گفت: تدبیر دولت یازدهم در مبارزه جدی و مستمر با پرداخت حقوق های نامتعارف، امیدی برای آینده بهتر کشور و نظام است.

عزت کمال زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: بیانیه صریح و قاطع رئیس جمهوری دولت یازدهم برای مبارزه با حقوق های بالای برخی مدیران ستودنی است و باید دولت تدبیر و امید را در این مسیر حمایت و پشتیبانی کرد.
وی تاکید کرد: رویکرد دولت یازدهم در این زمینه گامی بزرگ برای تحقق آرمان های اولیه انقلاب اسلامی به شمار می رود و روحانی را می توان پرچم دار مبارزه با حقوق های نامتعارف دانست.
فرماندار قشم با بیان اینکه پس از پیروزی انقلاب، ملت بزرگ ایران منتظر چنین اقدامی از طرف دولت ها بودند، اظهار کرد: خوشبختانه این مهم در دولت تدبیر و امید اتفاق افتاد و واکنش رئیس جمهوری در این حوزه را می توان راهبردی مهم در جهت شفاف سازی نظام اقتصادی کشور ارزیابی کرد.
وی ادامه داد: به طور قطع بیانیه رئیس جمهوری دولت یازدهم در خصوص حقوق های نامتعارف و بیان این مطلب که در مبارزه با این پدیده شوم با کسی عهد اخوت نبسته ایم، گامی مهم در جهت اعتمادسازی بین ملت و دولت است.
کمال زاده با تاکید بر اینکه دولت یازدهم به دنبال راهکاری عملیاتی برای مبارزه جدی با پرداخت حقوق های نامتعارف است، گفت: بی شک باید تمام نهادها و دستگاه های دولتی و غیردولتی، دولت یازدهم را حمایت کنند تا شاهد شتاب گیری این روند در کشور باشیم.
وی یادآوری کرد: بدون تردید مسئولانی که با راهکارهای غیرقانونی به دنبال کسب حقوق های نجومی هستند، نمی توانند مشکلات مردم را درک کنند و برای حل مشکلات جامعه گام های مناسبی بردارند.
فرماندار قشم با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در نماز عید سعید فطر در خصوص حقوق های نامتعارف نیز گفت: منویات معظم له فصل الخطاب تمام مسئولان است و همه باید از دستورهای ایشان پیروی کنند.
رئیس جمهوری دوشنبه هفته گذشته در باره حقوق های نامتعارف بیانیه مهمی خطاب به ملت ایران صادر کرد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در این بیانیه تاکید کرد که مبارزه با فساد و رانت را تا ریشه کنی ادامه می دهد.
وی در این بیانیه با ابلاغ این دستور که لایحه اصلاح نظام حقوقی پرداخت ها با رفع خلاء های قانونی با فوریت تهیه و همچنین دستگاه ها موظف به انتشار حداقل و حداکثر حقوق مدیران کشوری و لشکری هستند، تصریح کرد: با کسی عقد اخوت نبسته ام؛ مبارزه با فساد و رانت در نظام اداری و اقتصادی را تا ریشه کن شدن آن ادامه می دهیم.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.