فرماندار قشم: تفکر بسیجی علاج ضعف و عقب‌ماندگی‌ها است

فرماندار شهرستان قشم گفت: بسیج یادگار گرانسنگ حضرت امام خمینی (ره) و علاج ضعف و عقب ماندگی‌ها می‌باشد.
به گزارش روابط عمومی شهرستان قشم، علیرضا نصری در دیدار با فرمانده بسیج ناحیه شهرستان قشم، اظهارداشت: صداقت و اخلاص دو ویژگی بارز تفکر بسیجی است که در مقاطع حساس تاریخ جمهوری اسلامی ایران، موجب پیروزی و پیشرفت گردیده است.

او از بسیج به عنوان مجموعه ی متنوعی از وظایف، تکالیف و برنامه‌ها نام برد که در جامعه، منشأ اثرات فراوان شده است.

فرماندار قشم، تفکر بسیجی را نشأت گرفته از ذهن روشن و دور اندیش حضرت امام خمینی (ره) دانست و ادامه داد: امروز در حوزه فرهنگی، اجتماعی بیش از هر زمان دیگر نیازمند تفکر بسیجی هستیم.
نصری تاکیدکرد: لازمه فعالیت‌های اقتصادی، کار عالمانه و دارای برنامه و توجیه محیطی است تا اثربخشی آن در جامعه احساس شود.

او، فعالیت‌های اجتماعی بسیج و حضور در لایه‌های درونی جامعه را فرصت ارزنده‌ای ذکر کرد که می‌توان از آن برای آموزش خانواده‌ها، هدایت صحیح انرژی جوانان و توسعه کارهای مشاوره خانواده و فرهنگ منطبق با جوامع محلی بهره برد.

فرماندار قشم با یادآوری کارکرد بسیج در دوران پر افتخار دفاع مقدس، خاطر نشان ساخت: در آن مقطع حساس، مردم در کنار یکدیگر بی‌توجه به سلیقه و تفکر سیاسی یکدیگر برای تحقق اهداف والای اسلامی، ایرانی با همه زندگی خود به میدان آمدند.
نصری با بیان این‌که دشمن درصدد نفی امید و ترویج تردید در صفوف مردم و مسئولین است، ابراز اطمینان کرد: استفاده از تفکر ناب بسیجی تحت لوای رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی زمینه‌ساز گذر از تنگناها و دست‌یابی به پیشرفت، رفاه و رونق عمومی خواهد شد.
بر اساس این خبر، علیرضا نصری به همراه معاونین و بخشدار مرکزی با حضور در دفتر فرماندهی بسیج ناحیه مقاومت شهرستان قشم، سالروز تشکیل بسیج مستعضفان را تبریک گفت.
بسیج مستضعفان در پی فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج ۲۰ میلیونی در سال ۱۳۵۸ تاسیس شد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.