فرماندار قشم: تقویت امنیت اجتماعی از نتایج مستقیم رونق اقتصادی است.

فرماندار شهرستان قشم گفت: رفع مشکلات شرکت ها ی تولیدی و کمک به اشتغال در شرایط امروز مهم ترین وظیفه مدیران است و برای تحقق آن با مدیریت اقتضائی موانع را از پیش رو بردارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در جلسه رفع موانع تولید که با حضور چند تن از سرمایه گذاران و مدیران شرکت های تولیدی برگزار شد، تصریح کرد: برای بازیابی رونق و شکوفائی اقتصادی نیازمند مدیرانی است که خود را زیر بار مشکلات و مسئولیت ببرند.

او با بیان اینکه؛ رونق تولید و اقتصاد، فقط برای ایجاد اشتغال نیست، تقویت امنیت اجتماعی، تامین آرامش و اطمینان عمومی و کاهش مفاسد را از نتایج مستقیم شکوفایی اقتصادی برشمرد.
فرماندار شهرستان قشم در ادامه جلسه ضمن برقراری تماس تلفنی با مدیر عامل شرکت آب و تاسیسات سازمان منطقه آزاد مستقر در این شهرستان، برای رفع مشکلات یکی از شرکت های تولیدی قشم، رایزنی و راهکارهای مورد نظر را بیان داشت.
نصری در بخش دیگر از این جلسه، خطاب به مدیران اظهار داشت: آنچه به جایگاه شما اعتبار می بخشد، وقت و هنری است که صرف رفع موانع پیش روی سرمایه گذاران و در جهت رونق تولید و کسب و کار می نمائید.
رئیس کمیته رفع موانع تولید شهرستان قشم از مدیران مسئول در حوزه تولید و سرمایه گذاری خواست با لحاظ مدیریت اقتضائی، اهمال، احاله مسئله به سایر بخش ها و رفع مسئولیت از خود را کنار گذاشته و اختلافات بین بخشی را به حداقل رسانده، تنها رفع موانع و کارگشائی را ملاک عمل قرار دهند.
نصری تاکید کرد: از طرف دکتر همتی استاندار هرمزگان ماموریت داریم آنچه در توان و اختیارمان هست برای کمک به سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی انجام داده و فراتر از آن را به استان و وزارت خانه های مرتبط ارجاع دهیم.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.