فرماندار قشم: تلاش برای ارائه خدمت و بیان آن، امید را در جامعه تقویت می کند/جشن اتمام ابرسانی به تمام روستاهای قشم برگزار می شود

فرماندار شهرستان قشم اظهار کرد: یکی از ضعف هایی که دشمنان با سو استفاده از آن مطالبات طبیعی مردم را به اغتشاش مبدل کردند، کمرنگ شدن امید در نتیجه عدم بیان تلاش های کارگزاران نظام در بخش های مختلف بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: به فرموده فقیه عالیقدر حضرت امام خمینی (ره ) “حفظ نظام جمهوری اسلامی از نماز واجب تر است.” و وظیفه همه ما تلاش برای حفظ نظام و دستاوردهای آن است. او بیان دستاوردها، نقطه ای که سال ۵۷ در آن قرار داشتیم و آنچه به آن دست یافتیم را وظیفه و یکی از راهکارهای گسترش امید بین مردم و حفظ نظام از گزند دشمنان ذکر کرد. نصری گفت: وحدت رمز پیروزی انقلاب اسلامی و نیاز امروز جامعه است. فرماتدار شهرستان قشم، امنیت را نعمت بزرگ کشور و خار چشم دشمنان عنوان کرد.

نصری با بیان اینکه انقلاب اسلامی مردم ایران رویدادی خاص و مستقل از اعمال نفوذ کمونیسم شرق و امپریالیسم غرب به رهبری فقیه و مرجعی جامع الشرایط، روش حکومتداری جدید را بنا نهاد، اضافه کرد: اثرات ضربه سختی که دنیای استکبار از انقلاب اسلامی خورد همچنان جاری است و ان ها برای انتقام هر جا که بتوانند با برنامه و تمام قوا ورود می کنند.
فرماندار شهرستان قشم از مسوولین دولتی در این شهرستان خواست؛ تقویت خدمت رسانی، بیان حقایق، روشنگری و برپایی کرسی های آزاد اندیشی در مراکز دانشگاهی را مورد توجه قرار دهند.

علیرضا نصری با اشاره به برگزاری جشن تکمیل آبرسانی به همه نقاط شهرستان قشم اضافه کرد: افتخار این خدمت برای کارگزاران دولت تدبیر و امید در شهرستان قشم بسیار با ارزش است که در ابتدای شروع کار دولت، تنها ۳ درصد از جمعیت روستایی ما دسترسی به شبکه آبرسانی داشتند و امروز این مطالبه مردم محقق شده است. سرمایه گذاری بیش ازسه هزار میلیارد ریال در پالایشگاه هنگام به عنوان یکی از طرح های شاخص در توسعه پایدار، کلنگ زنی ۲۰ خانه پزشک و ۱۲ مدرسه در دهه فجر و لزوم اطلاع رسانی جامع درباره خدمات انجام شده یا در دست اقدام دولت و نظام جمهوری اسلامی ، از دیگر نکات مورد اشاره فرماندار شهرستان قشم بود.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.