فرماندار قشم: تلاش دولت در جهت جلب رضایت مردم است

فرماندار قشم با بیان اینکه بسیاری از وعده های دولت تدبیر و امید در دو سال گذشته محقق شده است، گفت: رویکرد اصلی دولت یازدهم تلاش در جهت جلب رضایت مردم و حرکت در چارچوب های نظام جمهوری اسلامی و مسیر تبیین شده رهبر معظم انقلاب است.

عزت کمال زاده روز چهارشنبه در نشست اعضای شورای اداری شهرستان قشم، افزود: اقدامات دولت یازدهم نشان دهنده علاقمندی مسوولان نظام به ارتباط بهتر با مردم و ایجاد نشاط و امید در جامعه است.
وی اظهار کرد: در این میان تاثیرات مثبت نتیجه جمع بندی مذاکرات هسته ای در زندگی مردم قابل مشاهده است و امیدواریم با تعامل مسوولان و کمک مردم بتوانیم در دوران پساتحریم بر مشکلات چیره شویم.
فرماندار قشم از افزایش محسوس درخواست ها جهت سرمایه گذاری در جزیره قشم خبر داد و افزود: پس از اعلام نتیجه مذاکرات هسته ای، درخواست های مکرری از سوی سرمایه گذاران کشورهای مختلف برای حضور در بازار ایران به ویژه قشم ارایه شده است.
وی اظهار امیدواری کرد که با تامین نیازهای زیرساختی توسعه، زمینه استفاده هر چه بیشتر از این فرصت ها فراهم شود.
کمال زاده افزود: پس از این مذاکرات، باور سرمایه گذاران نسبت به ایران دگرگون شده و بسیاری از افق ها برای از سرگیری تعاملات جهانی و شتاب گیری روند توسعه کشور روشن شده است.
وی بر بهره گیری از ظرفیت نخبگان به منظور ارتقای سطح علمی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی جامعه و ضرورت فرهنگ سازی در ابعاد مختلف به ویژه در زمینه استفاده از فناوری های نوین، تاکید کرد.
فرماندار قشم با اشاره به روند پیشرفت طرح احداث پل خلیج فارس، بر ضرورت ایجاد زیرساخت های مورد نیاز برای تامین نیازهای مردم مهاجر و گردشگران این جزیره تاکید و اضافه کرد: هم اکنون در بخش های مختلفی از قشم باید زیرساخت های خدماتی و عمرانی توسعه یابد.
وی با بیان اینکه حرکت به سمت توسعه عمرانی و خدماتی در جزیره قشم رویکردی ضروری است، افزود: در صورت احداث پل خلیج فارس، شاهد تحولی عظیم در این جزیره خواهیم بود و باید از امروز برای تحولات آتی آماده شویم.
در پایان نشست اعضای شورای اداری شهرستان قشم، به مدیران و کارمندان نمونه شهرستان قشم لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

حضور فرماندار قشم در دومین یادواره سردار شهید قاسم سلیمانی در مسجد شهرک امام حسن علیه السلام طولا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قشم:با حضور مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرک امام حسن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.