فرماندار قشم: تلاش مضاعف مهمترین رویکرد مسوولان برای خدمت رسانی به مردم قشم است.

 

فرماندار قشم روز یکشنبه در نشست اعضای شورای برنامه ریزی شهرستان ، گفت : تلاش مضاعف مهمترین رویکرد مدیران و مسوولان دولتی برای خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان قشم است.

عزت کمال زاده افزود : انتظار می رود همدلی و همزبانی بیشتر مردم و مسوولان در سالی که به همین نام از طرف رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده است، به شتاب گیری روند توسعه شهرستان کمک کند.

وی با اشاره به افزایش جمعیت مهاجر قشم در سال های اخیر، تاکید کرد: باید در برنامه ریزی ها و تخصیص اعتبارات این شهرستان موضوعاتی همچون جمعیت مهاجر و شناور این جزیره نیز مورد توجه قرار گیرد و اعتبارات بر این اساس پیش بینی و اختصاص پیدا کند.

کمال زاده اضافه کرد: به طور قطع با در نظر گرفتن این مولفه ها، باید اعتبارت قشم بیش از پیش افزایش یافته و نگاه ویژه تری به دغدغه های مسوولان شهرستانی داشت.

فرماندار قشم با بیان اینکه امسال نیز با مشکل کمبود اعتبارات مواجه هستیم ، گفت: با این وجود مدیریت مناسب اعتبارت می تواند به عنوان عاملی کلیدی و تاثیر گذار، مسوولان شهرستانی را در دستیابی به اهداف تعریف شده سازمانی یاری کند.
کمال زاده اولویت بندی در اختصاص اعتبارات برای اجرای طرح ها را ضروری ترین مولفه در این عرصه دانست و تاکید کرد: با توجه به مشکلات یاد شده باید ادارات بر اساس اولویت بندی کارشناسی شده، طرح های خود را اجرا کنند.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.