فرماندار قشم: جامعه فعالان اقتصادی قشم زمینه معرفی کالاهای داخلی را فراهم کند

فرماندار قشم گفت: جامعه فعالان اقتصادی این شهرستان باید تولیدکنندگان کالاهای باکیفیت داخلی را شناسایی و با آن ها ارتباط برقرار و زمینه معرفی این تولیدکنندگان و ارائه کالاهای آن ها را فراهم سازد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در دیدار نوروزی با اعضا جامعه فعالین اقتصادی بیان کرد: نظارت بر عملکرد مجتمع های تجاری، کنترل کیفی خدمات و کالاهای ارائه شده و همچنین برنامه ریزی در جهت برگزاری نمایشگاه های داخلی از جمله اهداف تشکیل جامعه فعالین اقتصادی است که حسن انجام هر کدام از آن ها نقش تعیین کننده در پاکسازی و ارتقا شرایط و فضای تولید و کسب و کار دارد.

نصری به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر حمایت از کالای ایرانی اشاره و از اعضا جامعه فعالین اقتصادی قشم خواست؛ نسبت به شناسایی و ارتباط با تولید کنندگان کالاهای دارای کیفیت وطنی اقدام و زمینه معرفی و ارائه آن در قشم فراهم سازند.

او افزود: دولت تدبیر و امید در راستای تشویق مردم به خرید کالای داخلی و نیز رونق اقتصادی از تمام ظرفیت های موجود استفاده می کند و در این راستا آماده همکاری و تعامل با جامعه فعالان اقتصادی قشم هستیم.
مدیرعامل و اعضای هیات مدیره جامعه فعالان اقتصادی با حضور در دفتر فرماندار این شهرستان با او دیدار و پیرامون محورهای مختلف فعالیت های مرتبط تبادل نظر کردند.
جامعه فعالان اقتصادی قشم دارای ۱۱۰ عضو به نمایندگی از بازاریان، صنعتگران و دیگر فعالان در حوزه اقتصاد است.
۲۰ هزار فعال اقتصادی در جزیره قشم مشغول فعالیت هستند. شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع است.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.