فرماندار قشم: جانبازان ذخیره های ارزشمند انقلاب هستند

علیرضا نصری شامگاه دوشنبه در دیدار با خانواده جانبازان محمد سلامی، عباس فینی و مجتبی نسب زاده جلالی گفت: جانبازان سرافراز این جزیره با رشادت، صبر و استقامت ایثار بزرگی در راه اسلام، انقلاب و کشور کرده و به نماد آزادگی و مقاومت تبدیل شدند و در ادامه راه نیز در دفع توطئه های دشمنان تاثیر بسزایی داشتند.
وی افزود: جانبازان سرافراز نماد راستین ایثارگری، مجاهدت و از خودگذشتگی به عنوان ذخیره های ارزشمند انقلاب اسلامی در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا درس ایثارگری و وفاداری خواندند و خداوند اجرشان را با سربلندی در دنیا و شفاعت در آخرت عنایت خواهد کرد.
فرماندار قشم بیان کرد: مردم همواره خود را مرهون فداکاری جانبازان، شهدا و ایثارگران می دانند و مسوولان نیز ایستادگی آنها را ارج نهاده و در جهت ترویج این مکتب گام برمی دارند.
امام جمعه شهرستان قشم نیز در این دیدار یادگاران دوران دفاع مقدس را دلدادگان ولایت و بزرگترین سرمایه انقلاب عنوان کرد و گفت: جانبازان، ایثارگران و آزادگان به واسطه عشق به خدا، امام (ره) و انقلاب احساس تکلیف کرده و بی هیچ منت و چشم داشتی خدمت کردند و امروز در بستر بیماری نیز به دنبال استمرار نظام و تحقق اهداف والای انقلاب هستند.

 

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.