فرماندار قشم : دهه فجر فرصت مناسبی است که دستاوردهای نظام به جوانان انتقال داده شوند.

فرماندار قشم در دیدار با امام جمعه اهل سنت قشم  گفت: در دنیای ظالمانه قرن بیستم در قالب انقلاب اسلامی ایران زلزله ای در قلب خاورمیانه روی داد که تا امروز در تحلیل آن مانده اند؛ انقلاب انفجار نوری بود که با هدایت امام راحل و مجاهدت شهدا حرکت در راه درست را به خوبی تفسیر کرد و نسل جوان باید با دستاوردهای سترگ این حرکت بیشتر آشنا شود.
علیرضا نصری افزود: جشن های سالگرد پیروزی انقلاب فرصتی برای بستن پیمان دوباره جهت گام برداشتن در راه آرمان هاست و این مهم باید جلوه مردمی به خود بگیرد تا در ادامه مسیر نیز با وحدت و همدلی در مسیر توسعه گام برداشته شود.
وی بیان کرد: تلاش برای آبادانی تنها با خرد جمعی امکان پذیر است و افتتاح ۵۰ پروژه عمرانی این شهرستان با اعتبار یک هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال طی دهه مبارک فجر هدیه ای از سوی دولت تدبیر و امید به مردم قشم می باشد و امید می رود با استفاده از همه ظرفیت ها این مسیر رو به توسعه همچنان ادامه یابد.

 

شیخ عبدالرحیم خطیبی سه شنبه در دیدار مسوولان شهرستان قشم به مناسبت آغاز دهه فجر بیان کرد: دشمن پس از ناکامی در جنگ با راه اندازی پروژه جهانی سازی به دنبال تحمیل فرهنگ خود و از بین بردن فرهنگ اسلامی به ویژه در ایران است چرا که تنها این فرهنگ اصیل می تواند در برابر نقشه های آنها مقاومت کند.
وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی در کنار اثرهایی که در درون ایران گذاشت، موجب جهش و بیداری سایر ملت های مسلمان شد و به واقع افزایش گرایش به دین از برکت های نظام و انقلاب اسلامی است که برای دشمنان غیر قابل تحمل می باشد.
امام جمعه اهل سنت قشم تاکید کرد: وقوع انقلاب موجب رشد غیرت دینی در بین مردم شد و این امر دشمنان را به ستوه آورده اما آنها دست بردار نیستند، از این رو همه مسوولان باید هوشیارانه با پروژه تهاجم فرهنگی غرب مقابله کنند.
وی اضافه کرد: دهه فجر مظهر اقتدار ملت، استقرار نظامی با مسوولان صدوق و مردمی وفادار و همیشه در صحنه است اما به هر روی ضربه هایی که به واسطه توطئه دشمنان در سایر کشورها نیز بر پیکره اسلام وارد می شود، دغدغه ای جدی است.
خطیبی گفت: نظام جمهوری اسلامی با گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب به ثبات دست یافته اما باید به پشتوانه مردم و با هدایت های رهبر فرزانه نظام اقتدار موجود تقویت و وحدت بین اقشار مختلف همچنان حفظ شود.
او بیان کرد: وحدت موجود در کشور با وجود همه مشکلات تا کنون مشت محکمی بر دهان آنهایی بوده که برای این نظام دندان تیز کرده اند و از این پس نیز باید تلاش کنیم تا حضور مردم با قلم، کلام و اقدام های نسنجیده کمرنگ نشود.
امام جمعه اهل سنت قشم ادامه داد: مردم باید خدمات و دستاوردهای بزرگ نظام همچون امنیت را طی ۳۸ سال گذشته درک کنند و این خدمات باید از سوی مسوولان برجسته و به خوبی تشریح شود تا بتوانند به صورتی مناسب شکرگزار نعمت انقلاب اسلامی باشند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.