فرماندار قشم: جنگ تحمیلی استعدادهای جوانان ایران را نمایان کرد

عزت کمال زاده روز سه شنبه در نخستین روز از هفته دفاع مقدس در آئین رژه نیروهای مسلح جزیره قشم، افزود: ملت ایران پس از انقلاب اسلامی با وجود همه رفتارهای ظالمانه دشمن با دستیابی به پیشرفت های چشمگیر در حوزه های پزشکی، صنعتی و نظامی به استقلال و خودکفایی دست پیدا کردند.
فرماندارقشم افزود: هفته دفاع مقدس امسال در حالی در جزیره قشم برگزار می شود که چهار شهید مظلوم گمنام در خاک جزایر هنگام و لارک و همچنین در قلب خلیج نشینان برای ابد آرام گرفتند.
کمال زاده اظهار کرد: بزرگداشت دفاع مقدس ممکن نمی شود مگر با پاسداشت یاد و خاطره جوانان جوانمردی که از جان و مال خود در راه دفاع از کیان ایران اسلامی گذشتند.
رییس شورای تامین قشم گفت: حضور رزمندگان، خانواده شهدا، ایثارگران و مردم در نمایش قدرت ایران، نشان از اعتقاد عمیق و راسخ مردم این خطه از کشورمان به راه شهدا دارد.
کمال زاده با اشاره به دستاوردهای مذاکرات هسته ای ایران و ۱+۵، ادامه داد: دفاع از ارزش های اسلامی در عرصه بین المللی توسط دیپلمات های سربلند کشورمان و با حمایت های رهبر معظم انقلاب به دست آمد و نشان از تداوم راه مقاومت و ایستادگی دارد.
وی با تاکید بر اشتیاق قدرت های غربی برای ارتباط با ایران، افزود: باید از این فرصت استفاده بهینه کرد و فرصت های سرمایه گذاری و تولید را در کشور ایجاد کرد.
فرماندار قشم اضافه کرد: البته نباید به واردات مستقیم کالا روی آورد و با واردات مواد اولیه و سرمایه، چرخ تولید و پویایی اقتصاد ملی را به حرکت درآورد.
در نخستین روز هفته دفاع مقدس، یگان های مختلف نظامی، انتظامی و دریابانی مستقر در جزیره قشم در قالب نیروهای پیاده، موتوری و لجستی از مقابل جایگاه ویژه مسوولان رژه رفتند.
در این آئین نیروهای ناوتیپ ۱۱۲ذوالفقار نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم، فرماندهی انتظامی شهرستان قشم و پایگاه دریابانی جزیره قشم حضور داشتند.

درباره‌ی qeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.