فرماندار قشم بیان کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام روشن ایرانیان به دنیا

فرماندار شهرستان قشم گفت:: حضور یکپارچه مردم و مسوولین در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام روشن عزت و اقتدار ایرانیان به دنیا خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در جمع نمازگزاران جمعه مسجد جامع اهل سنت شهر قشم افزود: با حضور وحدت بخش خود در راهپیمایی روز یکشنبه، عزت و عظمت کشور و نظام اسلامی را به جهان نشان می دهیم.

نصری با بیان اینکه؛ امام خمینی (ره ) با ایمان به خدا، و اعتقاد به مردم و راهی که در پیش گرفته بود توانست نظامی نو در روش حکومتداری و مناسبات بین المللی ایجاد کند، گفت: اعتقاد راسخ امام (ره) به همراهی مردم و عبور از مشکلات با پشتیبانی آنان، نظام جمهوری اسلامی را از میان انبوه مشکلات سربلند بیرون آورد.

فرماندار شهرستان قشم در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات دولت تدبیر و امید در حوزه آب و برق رسانی، آموزشی، بهداشتی اشاره و تصربح کرد: در ایام الله دهه مبارک فجر با بهره برداری از چندین پروژه عمرانی و آغاز عملیات همزمان ۱۲ مدرسه و۱۸ خانه پزشک و خانه بهداشت گام اساسی در راستای تامین زیر ساخت های آموزشی و بهداشت و درمان برداشته شده است.
نصری مجموع اعتبار پروژه های دهه فجر را افزون بر سه میلیارد و پانصد میلیارد ریال ذکر کرد.

بر اساس این خبر علیرضا نصری فرماندار بهمراه معاونین، بخشدار مرکزی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و مدیران ادارات و نهادهای دولتی شهرستان قشم در دومین جمعه از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در نماز جمعه اهل سنت شهر قشم شرکت کردند.
photo_2018-02-09_10-36-08

photo_2018-02-09_10-36-15

photo_2018-02-09_10-36-21

photo_2018-02-09_10-36-28

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.