فرماندار قشم خبر داد:انجام تمهیدات برای قرنطینه روستای دیرستان/مشاهده ۵ مورد کرونای انگلیسی

فرماندار شهرستان قشم با بیان اینکه ممنوعیت تردد در روستای دیرستان بدلیل وضعیت پیش آمده اجرا شده، گفت: تمهیدات برای قرنطینه کامل روستای دیرستان از توابع بخش شهاب با همکاری پاسگاه بسیج و دهیاری انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری افزود: پس از اعلام شبکه بهداشت و درمان مبنی بر نمونه گیری از ۵۰ نفر از اهالی روستا و مثبت شدن نمونه ۱۵ نفر جلسه اضطراری ستاد مدیریت بیماری کرونا در مرکز بخش شهاب تشکیل شد.
رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا قشم با بیان اینکه بر اساس تصمیم ستاد مدیریت کرونا فعالیت های صیادی و گردشگری در اسکله کندالو متوقف خواهد بود، اظهار کرد: وضعیت هشدار از بلندی مساجد روستا و بازرسی از صنوف روستا اعلام شده است.

او با قدردانی از تلاش های شبکه بهداشت و درمان و خدمات جهادی  آنان، اضافه کرد: مهم ترین راه رهایی از این بیماری رعایت شیوه نامه ها است.
فرماندار شهرستان قشم با بیان اینکه برگزاری عروسی و شرکت در تجمعات مغایر با شیوه نامه های بهداشتی منجر به ابتلا این تعداد افراد روستا شده، بار دیگر بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی و پرهیز از تشکیل  تجمعات تاکید کرد.
دکتر نصری ادامه داد: متاسفانه نتیجه نمونه ۵ نفر از مردم روستای دیرستان حاکی از درگیری با کرونا جهش یافته است.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

روز ارتش گرامی باد

روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *