فرماندار قشم خبر داد اشتغال ۱۶۴ نفر در پروژه مزرعه پرورش میگو

فرماندار شهرستان قشم گفت: ۲۰۱ هکتار زمین با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی به مزرعه پرورش میگو اختصاص داده شد که دارای ظرفیت اشتغالزایی ۱۶۴ نفر می باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری در این باره افزود: مزرعه پرورش میگو شرکت پدیده صدف قشم، ظرفیت تولید یکهزار و ۵۰۰ تن میگو در سال را دارد.
او ادامه داد؛ بر اساس برنامه ریزی سرمایه گذار، پروژه مذکور دارای ۱۳ مزرعه و ۱۹۳ حوضچه است که در سه فاز و طی سه سال به بهره برداری می رسد.
فرماندار شهرستان قشم، ورود سرمایه گذاران بومی را به عرصه تولید و اشتغالزایی با توجه به منابع و ظرفیت های خدادادی منطقه بسیار ارزشمند و راهگشا عنوان کرد.
نصری با بیان اینکه اهتمام کارگزاران دولت تدبیر و امید در بخش استان و سازمان منطقه آزاد بر گره گشایی مشکلات پیش روی سرمایه گذاران متمرکز شده، ابراز اطمینان کرد؛ همه مردم شهرستان از منافع اینگونه سرمایه گذاری ها بهرمند خواهند شد.
نصری کلنگ زنی مزرعه پرورش میگو توسط دکتر همتی استاندار هرمزگان و دکتر بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد را موید گفته خود مبنی بر عزم جدی دولت برای رونق بخشی به فضای کسب و کار از طریق فعال سازی ظرفیت های بومی، محلی دانست.
او تلاش و پیگیری های مومنی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم را در فراهم ساختن زمینه این سرمایه گذاری ارزشمند و تعیین کننده خواند و اظهار داشت: اعتقاد مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم به پیشبرد کارها از طریق تعامل و بهره گیری از ظرفیت و منابع شهرستانی بسیار راهگشا بوده است.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.